Voleybol Plus

Halkbank: Camiamıza hayırlı olsun

Halkbank Spor Kulübü Genel Menajeri ve A Erkek Voleybol Takımı Baş Antrenörü Taner Atik, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun aldığı kararların camiaya hayırlı olmasını diledi.

Atik şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye Voleybol Federasyonu, liglerin bu haliyle tescil edildiğini bugün itibarıyla açıklamış bulunuyor. Öncelikle, bu kararın tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. İstişareler sonucunda alınan bir karar olduğu ortada. Zaten, voleybolun hemen hemen tüm bileşenlerinin ortak görüşü de bu doğrultudaydı. Sürecin bu şekilde tamamlanmasından antrenör, sporcu, hakem, gözlemci, maç görevlisi çocuklarımız, salon çalışanları ve basın mensuplarının sağlıkları açısından olumlu olduğunu düşünüyorum.”

Verilen kararın, takımların önlerini görmesi açısından da önem taşıdığını dile getiren Taner Atik, “Hem bu sezona dair, hem de yeni sezona dair yapılanmalar açısından önümüzü görmemizi sağlayacak. Yönetimimizle bundan sonraki süreci değerlendirip en doğru kararları alarak, önümüzdeki sezonun hazırlıklarına başlayacağız” diye konuştu.

Atik, “Efeler Ligi’nin bu şekilde tescil edilmesi, bizim bu yıl sırasıyla önce Balkan Kupası, oradan Challenge Kupasında mücadele edeceğimiz anlamına geliyor” diyerek sözlerini şöyle bitirdi:

“Halkbank Sporu Kulübü’nün, her zaman başarılı olmak için bir çabanın içinde olduğu spor kamuoyunun malumudur. 2020-21 sezonunda yarışacağımız Challenge Kupasında da kulübümüzün geçmişine, tarihine, marka değerine yakışır bir mücadele sergilemek için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Kararın tekrar tüm voleybol ailesine hayırlı olmasını temenni ederim.”

İlgili Haberler

FIVB U20 Kızlar Dünya Şampiyonası Grupları’nda değişiklik

admin

Türkiye Spor Ödülleri Gecesi’nde ‘Türk Voleybolu’na 4 ödül

admin

Manşet Voleybolun Sesi 145. sayısı yine raflarda

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası