Voleybol Plus

Halkbank Yüce Okullarında; Spor hayattır

Ankara’nın saygın okullarından Yüce Okulları’nın düzenlediği “Spor Hayattır” konulu etkinliğin konukları Halkbank ve İlbank takımlarının milli sporcuları oldu.

Halkbank adına Yardımcı Antrenör Adnan Paşaoğlu ile Fernando Hernandez ile Alperay Demirciler; İlbank’tan Gökçen Denkel Zop ve Yanelys Santos öğrencilerin konukları oldu.

Dört oyuncu önce ana okulunu ziyaret ederek öğrencilerle hoş zamanlar geçirdi. Ardından da konferans salonunda “Spor Hayattır” konulu etkinliğe katıldı.

Dört sporcu, öğrencilere genelde sporun, özelde de voleybolun erdemlerini anlattı.

Halkbank’tan Fernando Hernandez voleybolla kendini bulduğunu ve herşeyini bu spora borçlu olduğunu söylerken, Alperay Demirciler voleybolsuz bir hayatın nasıl bir şey olduğunu düşünemediğini söyledi.

İlbank’tan Denkel Zop voleybolun mücadele olduğunu tanımını yaptı. Yanelys Santos ise voleybol olmasaydı başka bir spor dalı ile ilgilenmeyeceğini ve voleybolun yaşama biçimi olduğunu dile getirdi.

Etkinlik öğrencilerin enteresan soruları ile sona ererken, hepsi milli birer değer olan voleybolculara gösterdikleri ilgi görülmeye değer
sahneler sergiledi.

İlgili Haberler

Eskişehir’in paravolley takımı, milli takıma sporcu kazandırıyor

admin

Halkbank’ta düğün vardı

admin

CEV Yarı Final’inde 2 Türk hakeme görev

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası