Voleybol Plus

Halkbank Yüce Okullarında; Spor hayattır

Ankara’nın saygın okullarından Yüce Okulları’nın düzenlediği “Spor Hayattır” konulu etkinliğin konukları Halkbank ve İlbank takımlarının milli sporcuları oldu.

Halkbank adına Yardımcı Antrenör Adnan Paşaoğlu ile Fernando Hernandez ile Alperay Demirciler; İlbank’tan Gökçen Denkel Zop ve Yanelys Santos öğrencilerin konukları oldu.

Dört oyuncu önce ana okulunu ziyaret ederek öğrencilerle hoş zamanlar geçirdi. Ardından da konferans salonunda “Spor Hayattır” konulu etkinliğe katıldı.

Dört sporcu, öğrencilere genelde sporun, özelde de voleybolun erdemlerini anlattı.

Halkbank’tan Fernando Hernandez voleybolla kendini bulduğunu ve herşeyini bu spora borçlu olduğunu söylerken, Alperay Demirciler voleybolsuz bir hayatın nasıl bir şey olduğunu düşünemediğini söyledi.

İlbank’tan Denkel Zop voleybolun mücadele olduğunu tanımını yaptı. Yanelys Santos ise voleybol olmasaydı başka bir spor dalı ile ilgilenmeyeceğini ve voleybolun yaşama biçimi olduğunu dile getirdi.

Etkinlik öğrencilerin enteresan soruları ile sona ererken, hepsi milli birer değer olan voleybolculara gösterdikleri ilgi görülmeye değer
sahneler sergiledi.

İlgili Haberler

Voleybol maçları öncesinde de şehitler için saygı duruşunda bulunulacak

admin

Tijana Boskovic: Eskiden karateciydim

admin

Ayça Ceyna Yavuz ve Burak Keptiğ çifti dünya evine girdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası