Voleybol Plus

Halkbank, öğretmenleri ile bir arada

Türk voleybolunun öncü kulüplerinden Halkbank, sportif mücadelenin yanı sıra, voleybolun diğer argümanlarında da çaba gösteriyor.

Altyapılarını güçlendirerek geleceğe güvenle bakmak isteyen Halkbank, voleybol seyircisi oluşturma çalışması da yürüterek voleybola hizmet ediyor.

Halkbank bu bağlamda, sezon boyunca taraftar-tribün işbirliği yaptığı, voleybol seyircisi yaratmada en büyük destekçisi olan beden eğitimi dersi öğretmenleri ve okul yöneticileri ile bir araya geldi. Halkbank yetkilileri ve çözüm ortakları toplantıda, sezon boyunca yapılan işbirliğinin ailelerin de dahil edilerek geliştirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulundu. İki tarafın da sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdiği toplantıda Halkbank heyeti ve beden eğitimi öğretmenleri sunulan imkanlar için bir birine teşekkür etti. Taraflar, Türk voleyboluna taraftar kazandırma faaliiyetleri konusunda önümüzdeki dönemlerde de bir araya gelme kararı aldı. Toplantıya şu okulların temsilcileri iştirak etti:

Kampüs Koleji, Şehit Öser Halisdemir Orta Okulu, Cemal Gürsel Orta Okulu, Erdem Beyazıt Anadolu Lisesi, Ülkü Ahmet Durusoy Orta Okulu, Yeşiltepe Orta Okulu, 30 Ağustos Orta Okulu, Deneme Lisesi, Nermin Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi, İncirli Lisesi, Sibel Hikmet Çatık Orta Okulu, Etlik Anadolu Lisesi.

İlgili Haberler

Saliha Şahin: Polonya’da mutluyum

admin

Halkbank, Graham Vigrass ile yollarını ayırdı

admin

Galatasaray’ın yeni isimleri: Sahada sözümüzü söyleyeceğiz

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası