Voleybol Plus

Özkan Mutlugil, Genel Kurul öncesi basınla buluştu

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, TVF 4. Olağan Genel Kurul’u öncesinde Başkan sıfatıyla son kez medya mensuplarıyla bir araya gelerek, 4 yıllık süreçte Yönetim Kurulu’na verdikleri destek sebebiyle teşekkür etti.

02 Ekim 2012 tarihinde düzenlenen 3. Olağan Genel Kurul’da 183 delegeden 100’ünün oyunu alarak Başkan seçilen Özkan Mutlugil, 4 yıllık süreç içerisinde Yönetim Kurulu olarak gerçekleştirdikleri projelerle ilgili gelişmeleri de medya mensuplarıyla paylaştı.

“Voleybolun daha geniş kitlelere ulaşmasını sağladık”

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB)’nda Yönetim Kurulu Üyesi ve Avrupa Voleybol Konfederasyonu’nda (CEV) Başkan Vekili de olan Özkan Mutlugil, süreç içerisinde dünyada Türk voleybol ekolü yaratmak adına çok önemli başarılara imza attıklarını ifade ederken, #VoleybolHerYerde hamlesiyle de Türkiye’deki voleybol sevgisini daha geniş kitlelere ulaştırdıklarını belirtti.

FIVB ve CEV bünyesinde yapacağı çalışmalarla Türk voleybolu adına daha faydalı hizmetlerden bulunacağını düşündüğü için Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı’na aday olmadığı belirten Özkan Mutlugil, 4. Olağan Genel Kurul’da aday olan Mehmet Akif Üstündağ’ın da çok başarılı olacağına emin olduğunu dile getirdi.

Başkanlık süresince Türkiye’deki lisanslı voleybolcu sayısının Bayanlar ve Erkekler kategorilerinde ortalama yüzde 66 arttığını belirten Mutlugil, sözlerini ise şu şekilde bitirdi; “Bu 4 yıllık süreçte yönetim kurulumuzun başarılı olması için gerekli yardımları sunan, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç, Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan ve Spor Toto Teşkilat Başkanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, geçmişte birlikte çalışma imkânı bulduğumuz devlet büyüklerimize, sponsorlarımıza, kulüplerimize, hakem ve gözlemcilerimize, antrenörlerimize, sporcularımıza, yönetim kurulumuzdaki takım arkadaşlarıma, federasyon çalışanlarımıza, pazarlama ve medya ortağımız Saran Medya ailesine, medya mensuplarına ve voleybol ailesinin tüm paydaşlarına teşekkür ederim.”

İlgili Haberler

Altekma sağlık taramasından geçti

admin

Milliler 7.-8. Maçı Oynayacak:

admin

Umut Çakır’ın sözleşmesi uzatıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası