Voleybol Plus

Halkbank, Ayşe Abla’yı şampiyon yaptı

Liselerarası Türkiye Voleybol Şampiyonası final maçında Doğa Koleji’ni 25-21, 25-23 ve 25-19’luk setlerle 3-0 yenen yenen Ayşe Abla Koleji Türkiye şampiyonu oldu.

Şampiyonluğa yenilgisiz bir şekilde uzanan ve yarı finalde de Mektebim Okulları gibi önemli bir rakibi geçen şampiyon Ayşe Abla Koleji’nin oyuncularının ilk 6’sı ve önemli bir bölümü Halkbank’tan lisansiye.

Ankara’ya Türkiye Şampiyonluğu getiren, Sırbistan’da yapılacak Dünya Şampiyonasında Türkiye’ye temsil etme onuruna erişen Ayşe Abla Koleji’nde Ezgi Dokuzlar, Eylül Akarçeşme, Ece Özmen, Duygu Doğan, Aslıhan Kılıç, Tutku Burcu Yüzgenç ve Buse Dağdeviren Halkbank altyapısından yetimiş, voleybol yaşantılarını halen Halkbank’ta sürdüren sporcular.

GURUR DUYUYORUZ

Halkbank Bayan Voleybol Takım Sorumlusu Esen Gürbüzsel, kulübün altyapıya verdiği önem ve yaptığı yatırımın karşılığını her platformda almaya başladıklarını belirterek, “İyi üretim yapıyoruz. Bu çocuklar şimdi liselerde Türkiye Şampıyonu oldular. Gelişimlerini tamamladıklarından Halkbank Bayan Takımı’nın nüvesini oluşturacaklar. Onlarla gurur duyuyor ve kutluyoruz” diye
konuştu.

İlgili Haberler

Kolej Vakfı’nın üçüncülük başarısı

admin

Analig çeyrek final maçları başladı

admin

Festival Voleybol Gençler Türkiye Şampiyonası’nda 2. gün tamamlandı

admin

Yorum Gönder

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasına katılıyorsunuz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası