Voleybol Plus

Haliliye Bld.’den valiye ziyaret

Türkiye Erkekler Voleybol 1’inci Ligi’ne yükselen Haliliye Belediye Spor Voleybol takımı, Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’yı ziyaret etti.

Haliliye Belediye Spor Voleybol takımı, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ile birlikte Vali Tuna’yı makamında ziyaret etti.

Vali Tuna, takımı kutlayarak, şöyle dedi:

“Bir üst lige çıkarak ilimizin medarı iftiharı oldular. Gençlerimizin spora kazandırılmaları en önemli çalışmalarımızdan biridir. Bu yüzden bu tarz başarı hikayelerinin de faydası çoktur. Özellikle ilimizde Türkiye’nin en genç nüfusunu barındırıyoruz. Bu genç nüfusun içerisinden geleceğin milli sporcularının, Avrupa ve Dünya şampiyonlarının çıkmaması işten değildir. Bu şampiyonluğun diğer kurumlarımıza da örnek olmasını diliyoruz. Şanlıurfa her alanda yükselmeye devam edecektir.”

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ise, “Haliliye Belediyespor bir voleybol takımı değildir, voleybol okuludur. Ortaokul çağlarından itibaren gençlerimiz buralardan geçecek ve şampiyon olan takımımız gibi alt yapıdan yetişecekler. Biz Haliliye Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bu tarafa salon sporlarının tamamında faaliyet göstermekteyiz. Bu faaliyetimizde de sağlıklı nesiller yetişmesi için gençlerimize spor imkanı sağlamak istiyoruz” diye konuştu.

İlgili Haberler

Sarıyer Belediyespor’da kan değişimi

admin

2. Lig Erkekler Yarı Final maçları Sivas’ta başladı

admin

Ebru Mandacı&Aysun Üstün Balıkesir BŞ’de

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası