Voleybol Plus

Gül İlter: Bizim için Hamza bebek birinci, sonuçlar ikinci plandaydı

Sigorta Shop Kalecik Bld. Başantrenörü Gül İlter, geçtiğimiz hafta katıldıkları ‘Hamza’ya Nefes Ol Turnuvası’ hakkında sitemize özel açıklamalar yaptı:

“Turnuvaya katılmadan önce 2 sporcumuzun covid-19 testi pozitif çıktı ve şu an hala evlerinde karantinadalar. Maalesef yaşamış oldukları ağrılar nedeniyle ilk günlerde ağlayarak ambulansla hastaneye gittiler.

Ankara’dayız ve diğer illere göre daha fazla risk altındayız. Daha hazırlık döneminin ilk haftasında farklı bir sporcumuzun testi pozitif çıktı ve 18 gün aramıza katılamadı.

Biz tabii ki bu bahanelere sığınmıyoruz. Fakat 2 sporcumuzun sonucunun pozitif çıkması nedeniyle bir hafta adeta yerimizden kımıldayamadık. Turnuva öncesine kadar yaşanan pozitif vakalar nedeniyle sadece 2 tane hazırlık maçı yapabildik ve bunlardan birisi 2. Lig takımıylaydı.

Yusleinis Herrera ilk hazırlık maçını oynadığımız gün Ankara’ya geldi. Gaila Gonzalez de İzmir’deki turnuva başlamadan 5-6 gün önce aramıza katıldı. Neredeyse hiç antrenman yapmadan ‘Hamza bebeğe can olmak’ için İzmir’e geldik. Sonuna kadar da Hamza bebeği ve onun gibi melekleri yaşatmak için elimizden geleni yapacağız. Bu turnuvanın öncelikle Hamza bebeğe yardım için düzenlendiğini unutmamak lazım. Tabii ki turnuvada göstereceğimiz performans ligin başlamasına kısa bir süre kaldığı için bizler adına önemliydi ama turnuvanın yapılış amacı nedeniyle bizim adımıza alacağımız sonuçlar 2. plandaydı.

Bu turnuvayı düzenlemek için var gücüyle çalışan Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya’ya ve Türkiye Voleybol Federasyonu’na teşekkürlerimi sunuyor, organizasyonda şampiyonluğa ulaşan Karşıyaka’yı da tebrik ediyorum.”

İlgili Haberler

1. ve 2. Liglerin fikstürleri belli oldu

admin

Haliliye Bld. emin adımlarla ilerliyor

admin

Yün yumaktan şampiyonluğa!

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası