Voleybol Plus

Gabi, Brezilya’nın en iyisi seçildi!

Hem VakıfBank Spor Kulübü hem Brezilya A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın kaptanı Gabi Guimaraes bir kez daha başarısı ile gündem oldu. Brezilyalı voleybolcu, Brezilya Olimpiyat Komitesi (COB) tarafından yılın en iyi voleybolcusu olarak gösterildi.

Yılın en iyisi Guimaraes
COB bu yıl da Olimpiyat ve Pan-Amerikan organizasyonlarında yer alan sporcular arasından her branşın en iyisini belirledi. Sultanlar Ligi’nde VakıfBank forması terleten Gabi Guimaraes ise voleybolda “Yılın En İyisi” seçildi.

Ödül bu yıl da VakıfBank kaptanının
Bu yıl voleybolda yılın en iyisi seçilen Gabi Guimaraes bu ödülü iki yıldır kaptırmıyor. Brezilyalı yıldız voleybolcu geçtiğimiz yıl da aynı ödüle layık görülmüştü. Ödülün 2021’deki sahibi ise Tokyo Olimiyatları’ndaki performansı ile dikkat çeken Fernanda Garay olmuştu.

En iyileri kim seçiyor?
Gabi Guimaraes’in voleybolda bu yılın en iyisi seçildiği ve spor dallarının en iyilerinin belirlendiği süreç direktörler, gazeteciler, COB Sporcuları Komisyonu, sponsorlar, eski sporcular ve spor insanlarından oluşan bir seçim kurulu tarafından gerçekleştiriliyor.

İlgili Haberler

Beklenen kitap çıktı

admin

Beşiktaş moral yemeğinde buluştu

admin

Voleybolun Unutulmazları Ansiklopedisi Desteğinizi Bekliyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası