Voleybol Plus

Fenerbahçe Voleybol Şubesi, basın mensuplarıyla bir araya geldi

Fenerbahçe Opet Kadın ve Fenerbahçe HDI Erkek Voleybol Takımları, 2019-20 sezonu öncesinde Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde gerçekleştirilen Medya Günü’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Ev sahipliğini, sarı lacivertlilerin forma sponsoru Bilcee’nin yaptığı organizasyona; Başkan Ali Koç,  Yönetim Kurulu Üyeleri Simla Türker Bayazıt ve İlker Dinçay, Bilcee Group Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Bayram Bilce, Kadın ve Erkek Voleybol Takımları’nın tüm sporcuları ile antrenörleri katıldı.

Medya günü, takımlarımız için hazırlanan özel bölümlerdeki toplu takım fotoğrafı çekimleri ile başladı, medya kuruluşlarının oyuncularımızla yaptığı bireysel röportajlar ile devam etti. Başkanımız Ali Koç da sporcularımızla yakından ilgilendi ve toplu takım fotoğraflarında yer aldı.

Burada Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalar yapan Fenerbahçe Opet Kaptanı Eda Erdem Dündar ve Fenerbahçe HDI Sigorta’nın Kaptanı Ulaş Kıyak ile oyuncularımız Oğuzhan Karasu ve Wouter Ter Maat, sponsorlukların öneminden ve yeni sezon hedeflerinden bahsetti. Açıklamaların satır başları şu şekilde:

Ulaş Kıyak: Sponsorluklar, takımlara ayrı bir güç veriyor

“Voleybolun popüler olmasına ve onu daha da yukarı çıkarmak için böyle organizasyonlar gerekli. Güzel kullanmak lazım. Fenerbahçe de bununla ilgili Avrupa’da ve Türkiye’de lider. Çok şanslıyız. Sponsorlar, başarının kulüplere verdiği hediyelerden biri. Çok güzel bir şey. Özellikle amatör branşlar için gerekli. Buradaki kalabalık çok güzel. Sponsorluklar da hepimizi çok mutlu ediyor. Ayrı bir güç veriyor. Formanın dolu olması ve bunun için başka firmaların yarış yapıyor olması işin ayrı ve güzel boyutu. İnşallah bu şekilde hem kulüpler için hem amatör branşlar için hem de voleybol için devam eder.”

Oğuzhan Karasu: Sponsorlarımızla daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz

“Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sadece birkaç değişiklik oldu takımda. Sponsorlarımız geldi ve daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Yeni ve büyük hedeflerimiz var. İnşallah bu yolda geçen seneki gibi devam edeceğiz. Bu sezon biraz daha yorucu geçecek. Benim için de büyük bir tecrübe olacak. Her katıldığımız kulvarda kendimize inanıyoruz. Umarım herkes için iyi geçer.”

Wouter Ter Maat: Sponsorluk anlaşmaları pozitif bir etki verecektir

“Burada olduğum için oldukça mutluyum. İyi bir yaz geçirdim. Şu an kendimi evimde gibi hissediyorum. İyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Umuyorum ki bu sene güzel sürprizler yapacağız.Yaz boyunca Fenerbahçe’yi takip etme fırsatım oldu. Bu tip sponsorluklar da kulüpleri geliştirir. Demek kulübümüz iyi işler çıkartıyor. Bu sponsorluk anlaşmaları pozitif bir etki verecektir.”

Eda Erdem Dündar: Umarım Bilcee de bize diğer sponsorlarımız gibi şans getirir

“Bu sene voleybol adına çok güzel şeyler oluyor. Büyük ilgi ve alaka var. Başkanımıza ve Yöneticilerimize özellikle Simla Hanım ve İlker Bey’e teşekkür ediyorum. Bugün de Bilcee’nin lansmanında bir aradayız. Erkek ve kadın voleybol takımları olarak da birbirimizi tanıyoruz. Yarın da Türk Hava Yolları ile oynayacağımız maçla 2019-2020 sezonu başlıyor. Heyecanlıyız. Formalarımız da çok güzel. Umarım Bilcee de bize diğer sponsorlarımız gibi şans getirir.”

İlgili Haberler

Yedincilik Spor Toto’nun

admin

Galatasaray’la Adis’in yolları ayrıldı:

admin

Sultanlar Ligi Final ve 3./4.’lük Etabı’nın programı belli oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası