Voleybol Plus

Ali Koç’tan Voleybol Medya Günü’nde açıklamalar

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve voleybol takımlarının isim sponsoru Bilcee markasının Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Bayram Bilce, Fenerbahçe Opet ve Fenerbahçe HDI Sigorta’nın Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde gerçekleştirilen Medya Günü’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İlk olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’de başlattığı Barış Pınarı Harekatı hakkında konuşan Başkan Ali Koç, “Gündemin en önemli maddesi, şu an Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’de yürüttüğü operasyon. Allah yar ve yardımcımız olsun. İnşallah en kısa zamanda hedeflerimize ulaşarak, ülkemizin menfaatleri doğrultusunda operasyon sonuçlanır. Operasyonun nedenini, önemini ve önceliklerini hepimiz biliyoruz. Allah devletimize, askerimize, silahlı kuvvetlerimize güç, kuvvet ve kudret versin.” ifadelerini kullandı.

Başkan Ali Koç: Birlikteliğimiz hayırlı, uğurlu ve şampiyonluklarla dolu olsun

Bilcee markası ile olan birlikteliğimizin hayırlı, uğurlu ve şampiyonluklarla dolu olmasını dileyen Başkan Koç, “Bugün burada voleybol şubemizin son sponsoruna medya günü yapıyoruz. Son sponsorumuz da Hacı Bey’in sahip olduğu Bilcee şirketi. Bilcee firması hem erkek hem de kadın voleybol takımımızın forma sponsoru oldu. Fenerbahçe ile ilk defa birliktelik başladı. Firma, Türkiye’de Macron’un da lisansiyer firması. Macron markasını da her geçen gün futbol dünyasında daha çok görüyoruz. Bizim arzumuz ve ümidimiz, bugün başlayan birlikteliğin sarı lacivert başarılarla, kupalarla pek çok sezon devam etmesi. Bize inandıkları ve yanımızda oldukları için Fenerbahçe Spor Kulübü ve camiamız adına Hacı Bey’e, ailesine, tüm profesyonellerine ve Bilcee şirketine çok teşekkür etmek istiyorum.  İnşallah onlar da sezon sonu geldiği zaman ‘iyi ki bu adımı atmışız, iyi ki Fenerbahçe ile iş birliği yapmaya karar vermişiz’ derler. Pek çok marka için geçerli. Spor dünyasına giren markalar, Bilcee zaten spor dünyasında ama buralara yaptıkları yatırımlardan geri dönüşleri aldıkları takdirde yatırımlarını arttırıyorlar. Başka alanlara ve başka takımlara da sponsor oluyorlar. Bugün Türk sporunun her anlamda sponsora en çok ihtiyacı olduğu bir dönemden geçiyoruz. Bu nedenle ikimizin de birlikteliği hayırlı, uğurlu ve şampiyonluklarla dolu olsun. Yarından itibaren tüm formalar ve Bilcee markalı ürünler de Fenerium mağazalarında satılacak.” dedi.

İlgili Haberler

Beşiktaş’a yeni sponsor

admin

Mehmet Öztuna vefat etti

admin

Erdoğan Kobal vefat etti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası