Voleybol Plus

Fenerbahçe Opet’e bir sponsor daha: Nersan Holding

Fenerbahçe Opet, ‘Forma Kol Yanı Sponsorluğu’ için Nersan Holding ile anlaşma imzaladı.

Otomotiv,  Beyaz Eşya Sanayi ve Denizcilik sektörlerinde, Uluslararası Emtia Ticareti ve Gayrimenkul Yatırımı konularında faaliyetlerini geçmişten günümüze sürdürmekte olan Nersan Holding logosu, Fenerbahçe Opet’in 2023-2024 sezonunda formalarının kol yanlarında yer alacak.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Yeni yol arkadaşımız Nersan Holding’e ailemize hoş geldin diyoruz.

Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyor; Sarı Meleklerimizin başarılarla dolu bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz.

Sponsorluk anlaşmasının imza törenine dair detaylar önümüzdeki günlerde resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır” denildi.

Nersan Holding Hakkında:

Nersan Holding; Otomotiv – Beyaz Eşya Sanayi ve Denizcilik sektörlerinde, Uluslararası Emtia Ticareti ve Gayrimenkul Yatırımı konularında faaliyetlerini geçmişten günümüze sürdürmektedir. Faaliyet alanlarında başta enerji olmak üzere yeni yatırımlar yaparak her yıl büyümekte olan grup, yüksek katma değer ve teknoloji içeren sahalarla ilgilenmektedir.

Nersan Holding, faaliyetlerini doğa ve insana saygı çerçevesinde, sürdürülebilirlik anlayışıyla gerçekleştiriyor ve geleceğe yatırım olan gençlerimize yatırım yapmayı görev kabul ediyor, bu kapsamda Nersan Vakfı kurulum aşamalarının sene sonunda tamamlanması öngörülmektedir.

İlgili Haberler

Fenerbahçe, Kelsey’e veda etti

admin

Manşet Dergisi 18 yaşında

admin

Manşet Voleybolun Sesi 137. sayısı çıktı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası