Voleybol Plus

Fenerbahçe Opet’ e bir sponsor daha: Kafkas Mücevherat

Kafkas Mücevherat, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın yeni sponsoru oldu.

Sarı lacivertli kulüpten konu ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

Ailemize Hoş Geldin Kafkas Mücevherat!

Türkiye’nin en büyük spor kulübü misyonuyla ülkemizde voleybolun gelişimde lokomotif olan Fenerbahçemiz ile mücevher sektöründe bir moda yaratımcısı olmayı ilke edinen, sektörün önemli markalarından Kafkas Mücevherat arasında sponsorluk anlaşması yapılmıştır.

Kafkas Mücevherat, bu anlaşma doğrultusunda Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın resmî forma sponsorlarından biri olmuştur.

Armamızı ve renklerimizi başarıyla temsil eden Sarı Meleklerimiz’in yeni sponsoru Kafkas Mücevherat’a Fenerbahçe ailemize hoş geldin diyor; anlaşmanın kulübümüz ve Kafkas için başarılı bir işbirliği olmasını temenni ediyor,

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımıza şampiyonluklarla dolu bir sezon diliyoruz.

KAFKAS MÜCEVHERAT HAKKINDA

Kuruluşu 1953 yılına dayanan 66 yıllık bir marka olan ve mücevher sektöründe bir moda yaratımcısı olmayı ilke edinen Kafkas Mücevherat’ın ilk mağazası, Kapalıçarşı Kalpakçılar Caddesi’nde Fazıl Kırgız tarafından açılmıştır.

Uzun yıllara dayalı bir aile şirketi olan Kafkas Mücevherat; Fuat Kırgız’ın 1971 yılında yönetime geçmesi ile birlikte kuyumculuktan mücevheratçılığa geçmiş ve sektörün önemli bir markası olmuştur.

Sofistike ve elegan tarzıyla Artdeco ve Fransız tasarımlarla öne çıkan Kafkas Mücevherat’ta, 2003 yılından itibaren Sedef Kırgız’ın da yönetime girmesi ile renkli mücevher modası koleksiyona katılmıştır.

Billur ve Tolga kardeşler ise Amerika’da ekonomi tahsillerini tamamladıktan sonra pırlanta ve renkli taş experi olarak Kafkas bünyesine katılmışlardır.

İMZA TÖRENİ 18 EYLÜL 2019, ÇARŞAMBA GÜNÜ DÜZENLENECEK

Sponsorluk anlaşmasının imza töreni, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, Kafkas Mücevherat CEO’su Tolga Kırgız ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın katılımıyla düzenlenecek.

İlgili Haberler

Tescil kararının yankıları sürüyor

admin

Hande Korkut: Avrupa Kupaları’na katılmak istiyoruz

admin

Avrupa’nın kralı Beykent Üniversitesi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası