Voleybol Plus

EuroVolley 2019 hazırlık toplantısı Macaristan’da yapıldı

2019 yılında ilk kez dört ülkenin katılımıyla (Türkiye, Polonya, Macaristan, Slovakya) ortaklaşa düzenlenecek CEV A Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri’nin geri sayım süreci başladı.

2019 CEV A Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri organizasyonu toplantısının 3’cüsü, 15-16 Haziran 2018 tarihlerinde Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yapıldı. Toplantıya, CEV, Türkiye, Macaristan, Polonya ve Slovakya’dan Federasyon yetkilileri katıldı. Türkiye Voleybol Federasyonu adına ise toplantıda; Dış İlişkiler ve Organizasyonlar Müdürü Nilüfer Shimonsky ile Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Sezgin Eren yer aldı.

Toplantıda; grup karşılaşmalarının Türkiye, Macaristan, Polonya ve Slovakya; finallerinin Ankara’da organize edilecek olan 2019 CEV A Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası organizasyonu hakkında planlamalar ve iş bölümleri konuşuldu.

İlgili Haberler

WADA, 2017 Yılı Yasaklılar Listesi Uluslararası Standartları’nı Açıkladı

admin

Nikolic OSSRB’nin Başkan Vekili oldu:

admin

Manşet Dergisi’nin 163. sayısı çıktı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası