Voleybol Plus

EuroVolley 2019 hazırlık toplantısı Macaristan’da yapıldı

2019 yılında ilk kez dört ülkenin katılımıyla (Türkiye, Polonya, Macaristan, Slovakya) ortaklaşa düzenlenecek CEV A Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri’nin geri sayım süreci başladı.

2019 CEV A Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri organizasyonu toplantısının 3’cüsü, 15-16 Haziran 2018 tarihlerinde Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yapıldı. Toplantıya, CEV, Türkiye, Macaristan, Polonya ve Slovakya’dan Federasyon yetkilileri katıldı. Türkiye Voleybol Federasyonu adına ise toplantıda; Dış İlişkiler ve Organizasyonlar Müdürü Nilüfer Shimonsky ile Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Sezgin Eren yer aldı.

Toplantıda; grup karşılaşmalarının Türkiye, Macaristan, Polonya ve Slovakya; finallerinin Ankara’da organize edilecek olan 2019 CEV A Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası organizasyonu hakkında planlamalar ve iş bölümleri konuşuldu.

İlgili Haberler

Ferhat Akbaş: Eczacıbaşı’nın müzesine yeni şampiyonluklar ve kupalar kazandırmak için çok çalışacağız

admin

Kadınlar Spor Toto Şampiyonlar Kupası sahibini buluyor

admin

Galatasaray, Paidar Demir’i andı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası