Voleybol Plus

ES Voleybol, altyapı çalışmalarını genişletiyor

2018-2019 sezonunda 15. Yılına giren, Milli Takımlarımıza 18 sporcu kazandırırken onlarca antrenör ve spor yöneticisi de yetiştiren ES Voleybol Spor Kulübü, Pendik, Kartal, Maltepe, Göztepe ve Koşuyolu’ndaki merkezlerinde geleceğin voleybolcularını yetiştirmek üzere çalışmalarını genişletiyor.

2004 yılında kurulan ve voleybol alt yapı çalışmalarına getirdiği yenilikler, değişimler ve gelişmeler ile dikkati çeken ve merkezi Dragos’taki Kovan Spor Kültürü Merkezi olan ES Voleybol Spor Kulübü, tamamen ücretsiz olarak antrenman yapan kız ve erkek performans takımları ile geleceğin Milli sporcularını yetiştirmeye devam ederken, bir yandan da toplamda 40 kişiye varan antrenör kadrosu ile dikkat çekiyor.

Alt yapı çalışmalarına odaklanmış bir spor kulübü olan ES Voleybol, alt yapı kulüplerine örnek oluşturan bir çalışma modeli ile 15 yıllık geçmişinde 18 milli sporcu yetiştirdi; yüzlerce lisanslı kız ve erkek sporcu ile küçük, yıldız, genç ve A takım düzeylerinde takımlar çıkardı, voleybol okullarında pek çok “ilk”e ve yeniliğe imza attı, düzenlediği eğitim programları ile neredeyse bir spor akademisi gibi çalıştı.

Voleybolu yaygınlaştırmak için ücretsiz şenlikler düzenleyen ES Voleybol, çalışmalarını genişletmek üzere 2015 yılında Eczacıbaşı Spor Kulübü ile bir altyapı işbirliği sözleşmesine imza attı. ES Voleybol ekipleri tarafından Kovan Spor Kültürü Merkezi’nden yönetilen Geleceğe Smaç projesi 2018-2019 sezonunda Türkiye genelinde 7 ilde, 18 kampüste toplam 3000 öğrenciye ulaştı.

ES Voleybol, Pendik ve Dragos kampüslerinde tamamen ücretsiz olarak çalışan alt yapı takımlarına katılmak isteyen kız ve erkek tüm sporcu adaylarını takım seçmelerine bekliyor.

İlgili Haberler

Aliağa’nın mini voleybolcuları başarılarına yenisini ekledi

admin

2019 Midiler Kategorisi Altyapı Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

admin

Seramiksan’da milli gurur

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası