Voleybol Plus

Elifsu Eriçek: Sürpriz yaşadığımız maçlar oldu

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler Programına Galatasaray’ın Genç Yıldızı Elifsu Eriçek konuk oldu. Biten sezondan Avrupa Şampiyonası’na kadar birçok konunun konuşulduğu programın öne çıkan satır başları..

Ben 3 senedir bu takımdayım. Birçok farklı transferlerimiz oldu takım içerisinde. İnişli çıkışlı bir sezon geçirdik. Ama çok güzel antrenman yaptım bu sene. Çok kaliteli insanlarla antrenman yaptım. Maçlarımıza gelirsek çok inişli çıkışlı oldu, sürpriz yaşadığımız maçlar oldu. Ama genele bakıldığında en azından Avrupa için iyi bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum ben takımca. İkinci olduk bence güzel bir başarı, keşke birinci olsaydık.

‘’Maça çıkmadan önce ağlayacak gibi oldum’’

Milli takıma ilk girdiğimde hayatımın en güzel gününü yaşamıştım. Beni 2001 doğumlu zannediyorlardı ve milli takıma 2002-2004 doğumluları alıyorlardı. Ben giremiyordum milli takıma. Her gün özel antrenman yaptım her gün. Tek isteğim milli takıma girmekti. Yaklaşık 3 ay sonra bir kampımız vardı. İlk defa ona çağrıldığımda çok heyecanlanmıştım. Hala da her gittiğimde aynı heyecanı yaşıyorum. Avrupa Şampiyonası’nda çok güzel bir kamp dönemi geçirdik. Her sene olduğundan çok farklıydı. Herkes aşırı pozitifti ve pandemi olmasına rağmen çok güzel bir kamp dönemi geçirdik. Herkesin birbirine güveni tamdı ve arkadaşlığımız çok iyiydi takımda. Bir kişi bile bozmuyordu o düzeni. Bence onun çok büyük etkisi oldu. 30 Ağustos’a denk gelmesi ayrı bir gururdu bizim için. Maçtan önce herkes çok heyecanlıydı ve herkesin gözünde onu görebiliyordum. Ben maça çıkmadan nce ağlayacak gibi oldum. Çok güzel duygulardı.

Bu keyifli sohbetin tamamı için Shining Stars resmi Instagram ve YouTube hesabını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Buzlar eridi !

admin

Yüksekova’da turnuva yapıldı

admin

Ece Hocaoğlu Şanlı’dan genç voleybolculara tavsiye

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası