Voleybol Plus

Eda Erdem Dündar, FIVB tarafından ‘Son 10 Yılın En İyi 100 Oyuncusu’ listesine seçildi

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ile A Milli Kadın Voleybol Takımımızın kaptanı Eda Erdem Dündar, Uluslararası Voleybol Federasyonu FIVB tarafından ‘Son 10 Yılın En İyi 100 Oyuncusu’ listesine seçildi.
 
FIVB’nin resmi internet sitesinde “Sahada, denizde ve hayatta hep dümenin başında” başlığıyla duyurulan haberde Eda Erdem Dündar’ın başarılarına yer verildi.
 
2008 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü’ne geldikten sonra büyük bir sıçrama yaşadığı kaydedilen deneyimli oyuncudan övgüyle bahsedildi.
 
Sarı lacivertli formayla yaşadığı Dünya Kulüpler Kupası Şampiyonluğu, Ay yıldızlı formayla 3 kez kazandığı Avrupa Şampiyonası ikincilik ve üçüncülük madalyaları ile 2018’de Milletler Ligi’nde en iyi orta oyuncu seçilmesine yer verildi.
 
Ayrıca haberde kaptan Eda Erdem Dündar’ın hem denize olan tutkusundan hem de Birleşmiş Milletler Dünya Kız Çocukları Günü’ne verdiği destekten bahsedilerek sosyal yönü vurgulandı.

İlgili Haberler

Halkbank: Dünya şampiyonu Eczacıbaşı’nı kutluyoruz

admin

Şampiyonlar Kupası Heyecanı TRT SPOR 2’de

admin

Bahar Toksoy: Önümüzdeki sene çok daha güçlü adımlarla şampiyonluğa yürüyeceğiz

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası