Voleybol Plus

Dilan Yaşar: Yeni sezonu iple çekiyorum

Shining Stars Yıdızlı Sohbetler’e kaldığı yerden devam ediyor. İşte Dilan Yaşar’ın konuk olduğu programın öne çıkan satır başları..

‘’Nevşehir’de herkes hedefe odaklıydı’’

Nevşehir’e kısa bir süre için gitmiştim. Orası turistik bir şehir, gezmek ve görmek çok istiyorduk. Pandemiye denk geldiği için bunu gerçekleştiremedik, buna hala üzülüyorum çünkü çok fazla gezme ve evden çıkma fırsatımız olmadı. Eğer dışarı çıkıp virüs kapsaydık takıma da bulaştırabilirdik. Bu yüzden bunu riske atamazdık. Simay ile birlikte 2 senedir beraber gidiyoruz her kulübe. Birbirimiz bu konuda destek olma şansımız oluyordu. 2 aylık bir süreç için gittik Nevşehir’e. Adapte olma süreci vardı ve ondan dolayı ben biraz endişeliydim. Çok fazla tanıdığım oyuncu da yoktu bir iki kişi hariç. Ben Batı grubunda oynadığım için hep orası da Doğu grubu ve oyuncular biraz farklı oluyor. Ama hiç beklediğim gibi olmadı. Takıma kolay adapte olabildik. Zaten bir hedef doğrultusunda çalışınca zaman da çabuk geçiyor. Herkes o hedefe odaklıydı ve herkes çok sıcakkanlı davrandı.

Adam Voleybol’u zaten geçen seneden beri biliyordum. Takip ettiğim ve sevdiğim bir kulüptü ve başarılarını da biliyordum. O yüzden çok isteyerek gittiğimi söyleyebilirim, hatta çok heyecanlıyım yeni sezonu iple çekiyorum. Umarım güzel başarılara imza atarız. Gaziantep için de heyecanlıyım, daha önce bir kere maç için bulundum orada. Yeni bir kültürle tanışacağım için de çok heyecanlıyım. Takım için de heyecanlıyım çünkü hedefi olan bir kulüp. Yönetimden birkaç kişiyle tanışma fırsatım oldu. Herkes tamamen hedefe odaklı ve çok profesyonel çalıştıklarını söyleyebilirim. Hatice Bilginsoy, benim oraya gitmek istememde ayrı bir artı sağladı. Bir kadının böyle bir oluşum içinde bulunması çok güzel. Kendisiyle telefonda da konuştuk, gerçekten çok samimi ve tatlı bir insan. Çok takdir ediyorum ve yüzyüze bir an önce tanışmak istiyorum.

Bu sohbetin tamamı için Shining Stars resmi Instagram ve YouTube kanallarını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler

İşitme Engelli Kadın Voleybol Milli Takımımız olimpiyat şampiyonu oldu

admin

Galatasaraylı voleybolcular Koray Şener’i unutmadı

admin

Nikolas Bruno: Neden Halkbank’ta olduğumuzu biliyoruz

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası