Voleybol Plus

Abdullah Paşaoğlu: Fenerbahçe’nin altyapısı emin ellerde

Fenerbahçe Voleybol Şube Sorumlusu Abdullah Paşaoğlu, Radyospor’da yayınlanan Gece Maçı programına konuk olarak gündemi değerlendirdi. Abdullah Paşaoğlu’nun açıklamalarından Ajansspor’un derledikleri şu şekilde:

Altyapıdan gelen 8 tane sporcumuz var. 6-7 tane de kiraya verdiğimiz sporcular var. Erkek voleybol takımı Fenerbahçe altyapısından yetişti. Kadınlarda da altyapıda hareketlenme başladı. A Takımı zorlayacak yeni oyuncular da gelecek. Arkadaşlarımız çok iyi çalışıyorlar. Spor okullarımız da çok çalışıyor. Fenerbahçe’nin altyapısı emin ellerde. İyi sporcular yetişecek ve Türkiye’ye hizmet edecekler.

Şu anda Türkiye Kadınlar Ligi dünyanın en iyi ligi konumunda. CEV Şampiyonlar Ligi’nde en az 3 Türk takım 4’lü finale kalacaktır. En iyi 3 takım arasındayız. Şampiyonlar Ligi’nde grubumuzda lideriz. Türkiye Ligi’nde şu anda 3-4 takım var ve bunlar dünyanın en iyi takımı konumunda. Bu sene olmazsa gelecek sene Fenerbahçe’yi Avrupa Şampiyonu olarak göreceğiz.

‘KRİTİK MAÇLARDA DESTEK TAM OLUYOR’

İstanbul dışında gittiğimiz her yerde salonun yarısını Fenerbahçe taraftarları dolduruyor. İstanbul’da ise bazen destek az olabiliyor. Ama kritik maçlarda destek tam oluyor.

Futbol ve basketbol bütçeleri ile voleybol bütçeleri kıyaslanamaz. Türkiye Ligi’nde 3. ve 4. sıradayız bütçede. Her şey para değil. Sanıyorum ki Opet’in sponsor desteğinden sonra önümüzdeki yıl maddi olarak daha rahat olacağız.

Radyospor’a amatör şubelere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim. Herkesi bizi izlemeye ve desteklemeye davet ediyorum.

İlgili Haberler

Beklenen kitap çıktı

admin

Taner Atik’in hedefi A Milli Erkek Takımı’nı olimpiyatlara götürmek

admin

Güreş Federasyonu’ndan voleybol örneği

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası