Voleybol Plus

CVL Ankara’da İlk Servis Sinan Cem Tanık’tan

Türk voleyboluna Milli Takım Kaptanı olarak uzun yıllar başarıyla hizmet ettikten sonra Galatasaray ve A Milli Takım’da menajerlik yapan, Türkiye, İspanya, Yunanistan ve Polonya’da hem oyuncu hem de antrenör olarak ülkemizi başarıyla temsil etmiş Sinan Cem Tanık, Ankara’da ikinci kez gerçekleştirilen CVL Ankara Kurumlararası Voleybol Ligi’nde ilk haftanın ilk maçında T.C Merkez Bankası ile TAI karşılaşmasının sembolik olarak ilk servis atışını yaptı.

Böyle bir organizasyonun başlangıçında yer almaktan mutlu olduğunu ifade eden Sinan Cem Tanık, “Tüm takımlara başarılar diliyorum. Tüm Türkiye’de özellikle Ankara’da kurumlararası bir organizasyonun düzenlenmesi hem kurum içi sosyal ilişkilerin güçlenmesinde hem de kurumlararası ilişkilerin
gelişmesinde önemli bir yere sahip. Tek gerçek takım sporu olarak gördüğüm voleybolun çalışanlar arasında yardımlaşmayı ve gerçek dayanışmayı en iyi şekilde anlatabileceğine ve geliştireceğine inanıyorum. Bu güzel organizasyona beni davet eden CVL Kurucusu Ersin Eroğlu’na ve CVL organizasyon ekibine teşekkür ediyorum.” dedi.   

CVL Ankara Kurucusu Ersin Eroğlu ise maç öncesinde yaptığı konuşmada tüm takımlara başarılar dilerken, “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz CVL Kurumlararası Voleybol ligine olan ilgimizi ve yatırımımızı sürdürmeye devam edeceğiz, Ankara’da voleybol oynayan kurum, şirket sayısını arttırma hedefimizi gerçekleştirmek için daha çok çalışacağız. Bu ligin şampiyonu sezon sonunda İstanbul CVL şampiyonu ile karşılaşacak, tüm takımlara başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

İlgili Haberler

Ebeveynler için klinik

admin

Beykent Üniversitesi finalde

admin

Cengiz Göllü’de 4. gün sona erdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası