Voleybol Plus

CEV’den Aziz Yener, Nurper Özbar ve Ozan Çağı Sarıkaya’ya görev

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Nurper Özbar ve Ozan Çağı Sarıkaya ile MHGK Başkanı ve CEV Hakem Kurulu Üyesi Aziz Yener’i EuroVolley maçlarında görevlendirdi.

Uluslararası Voleybol Hakemimiz Doç. Dr. Nurper Özbar, 19 Ağustos – 4 Eylül tarihlerinde Sırbistan, Bulgaristan, Hırvatistan, Romanya’nın ortaklaşa düzenledikleri 2021 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın Sırbistan’da oynanacak A Grubundaki  Sırbistan, Bosna Hersek, Azerbaycan, Belçika, Rusya, Fransa takımlarının mücadele edeceği maçlar ile 2.Tur, Çeyrek Final, Yarı Final ve Final maçlarının oynanacağı Sırbistan bölümünde ülkemizi temsil edecek.

Uluslararası Voleybol Hakemimiz Ozan Çağı Sarıkaya ise 1 – 19 Eylül tarihlerinde Polonya, Çekya, Finlandiya ve Estonya’nın ortaklaşa düzenledikleri 2021 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın Polonya’da oynanacak olan A Grubunda Yunanistan, Ukrayna, Polonya, Portekiz, Belçika ve Sırbistan takımlarının mücadele edeceği maçlarda görev yapacak.

MHGK Başkanı ve CEV Hakem Kurulu Üyesi Aziz Yener de 1-9 Eylül tarihlerinde 2021 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın Estonya’da oynanacak D Grubunda Estonya, Letonya, Hırvatistan, Almanya, Fransa ve Slovakya takımlarının mücadele edeceği maçlarda Jüri Üyesi olarak ülkemizi temsil edecek.

İlgili Haberler

12 yaşındaki voleybolcuya milli takım daveti

admin

Solhanspor Efeler Ligine yükseldi, kutlama koronavirüs tedbirlerine göre yapıldı

admin

Kuralar çekiliyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası