Voleybol Plus

Bihter Dumanoğlu: Yuvaya dönmek çok güzel

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler’e Bihter Dumanoğlu ile devam etti. Shining Stars’ın gerçekleştirdiği Yıldızlı Sohbetler’e Galatasaray’ın başarılı oyuncusu Bihter Dumanoğlu konuk oldu. İşte canlı yayının öne çıkan satır başları..

‘Yeşilyurt’ta her maça finale yürüyormuş gibi çıktık”

Yeşilyurt’ta gerçekleştirdiğimiz tüm antrenmanlarda kesinlikle final oynayacağımızı ve o kupayı kaldıracağımızı düşünerek çalıştık. Hepimiz çok gençtik, herkes o kadar açtı ki bu başarıya o sayede ulaştık. Kulüpler bazında benim ilk şampiyonluğumdu. O yüzden hiçbir zaman unutmayacağım bir deneyim. Her maça finale yürüyormuş gibi çalıştık. Sonunda da inandığımız şeye kavuştuk. Maç bittiğinde biz bunu gerçekten yaptık dedik. Sonrası bizim için inanılmaz büyük bir hazdı.

Galatasaray benim ailem. Salona her girdiğimde o yuva hissi uyanıyor bende. Şu anda çok mutluyum. Tekrardan eski anılarım canlanıyor ve yuvaya döndüğümü hissediyorum. Güzel geçirdiğim sezonların arkasına yuvaya dönmek benim için çok daha anlamlıydı. Döndüğümde değişen en çok bendim, tecrübelendim ve yaş aldım. Hayalim çocukluğumdan beri Sultanlar Ligi’nde oynayıp üstüne katacağım idi.  Sultanlar Ligi’nde oynayan iyi bir libero olmak benim için en büyük hedeflerden biri. Galatasaray zaten çok büyük bir camia. Her zaman en iyisi. İlk başta tabii ki ilk 4’e girmek her takımın hedefi. Sonraki hedefimiz yapabileceğimiz en iyi derece. Olabileceğimiz en iyi konumda olmak Galatasaray ile birlikte en büyük hedefimiz.

Yayının tamamını Shining Stars resmi Instagram ve YouTube sayfalarından
izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler

HES kodu sorgulaması sona erdi

admin

Eczacıbaşı VitrA, hazırlık turnuvası için Polonya’ya gidiyor

admin

PTT’den Eczacıbaşı Dynavit’e anlamlı hediye

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası