Voleybol Plus

Cansu Özbay: Hazırlıklarımız çok iyi bir şekilde devam ediyor

Hollanda ve Polonya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek Dünya Voleybol Şampiyonası’nın hazırlıklarını sürdüren A Milli Kadın Voleybol Takımımızda pasör Cansu Özbay, hazırlık sürecini Türkiye Voleybol Federasyonu’nun internet sitesine değerlendirdi.

Milli voleybolcu değerlendirmesinde şunları söyledi:

“Milletler Ligi’nin ardından Dünya Şampiyonası’nın hazırlıklarına başladık. Çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Hazırlıklarımızın çok iyi bir şekilde devam ettiğini söyleyebilirim. Önümüzdeki hafta kısa bir aramız olacak ama aranın ardından çalışmalarımıza Fransa ve Amerika kamplarıyla devam edeceğiz. Amerika kampının ardından ise İtalya’da İtalya, Sırbistan ve Polonya gibi güçlü takımlarının da yer alacağı hazırlık turnuvasına katılacağız. İtalya’daki hazırlık turnuvasının ardından da Dünya Şampiyonası’na en hazır şekilde gideceğiz. Şampiyonada elimizden gelenin en iyisi yaparak kürsüde yer almak istiyoruz.”

İlgili Haberler

Filenin Efeleri 5 sette boyun eğdi

admin

Ahmet Toçoğlu’na U17 Erkek Milli Takım’da görev

admin

U17 Erkekler Balkan Voleybol Şampiyonası basın toplantısı yapıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası