Voleybol Plus

Burdur’da voleybol turnuvası

Burdur’da 15- 16 Yaş Kız- Erkek Voleybol grup müsabakaları başladı.

Okul sporları faaliyet programında bulunan Voleybol Gençler B (15-16 Yaş) Kız- Erkek grup müsabakaları Burdur Hüsnü Bayer Spor Salonu’nda yapılan törenle başladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran katılan takımlara başarı diledi. Şiran maçların fair-play çerçevesinde geçmesini diledi.

4 gün sürecek grup maçlarında kızlarda Adana Lokman Hekim Anadolu Lisesi, Afyonkarahisar Bahçeşehir Uğur Anadolu Lisesi, Ankara Özel Arı Anadolu ve Fen Lisesi, Antalya Özel Açı Temel Lisesi, Burdur Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi, Denizli 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi, İstanbul Özel Saint Joseph Fransız Lisesi, İzmir Özel Çakabey Lisesi, Karaman Lisesi, Konya Meram Anadolu Lisesi, Mersin Abdulkerim Bengi Anadolu Lisesi ve Muğla Marmaris Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi; erkeklerde ise Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Antalya Aksu Anadolu Lisesi, Aydın Kuşadası Ayşıl- Oğuz Başöz Çok Programlı Anadolu Lisesi, Özel Nilüfer Okyanus Anadolu Lisesi, Denizli 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi, Karaman Spor Lisesi, Konya Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mücadele ediyor.

İlgili Haberler

Samsun’da kış spor okulları sona erdi

admin

Çorlu Bld. Küçük Kız Takımı 11. oldu

admin

Halkbanklı gençler İzmir yolcusu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası