Voleybol Plus

Bu okulda hayat var

Arkas Spor Kulübü Voleybol Okulları’nda yüzlerce öğrenci hafta sonu kaliteli eğitimle voleybolun tüm inceliklerini öğrenirken veliler de ister A Sports Cafe’de kahve ve çaylarını yudumlayarak ister kondisyon merkezinde spor yaparak çocuklarını bekliyor.

Efeler Ligi’nde erkek, Voleybol 1. Ligi’nde bayan takımıyla profesyonel liglerde mücadele eden Arkas Spor’un Voleybol Spor Okulları büyük ilgi görüyor. Örnekköy Tesisleri’nde geçtiğimiz ay başlayan Kış Voleybol Okulları’ndaki yüzlerce minik sporcu voleybolun temel eğitimini alırken, takım ruhu, spor kültürü ve spor disiplini konularında önemli kazanımlar elde ediyor. Antrenman süresince çocuklarını bekleyen veliler de A Sports Cafe’nin zengin menüsünden seçtikleri sıcak veya soğuk içeceklerini keyifle yudumlama ya da tesisteki kondisyon merkezinde dilediklerince spor yapma fırsatını yakalıyor.

Voleybol Okulu’nda öğrencilere sadece belirli bir spor branşını hedef alan teknik eğitim değil, öğrencilerin fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini kapsayan çok yönlü bir eğitim imkanı sağlanıyor.

İlgili Haberler

Bolu Bld. Başkanı Sinan Barut’tan, Akif Üstündağ’a ziyaret

admin

Bakan Bak’tan ‘Filenin Sultanları’na tebrik

admin

Dünya yıldızları Kuşadası’na geliyor!

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası