Voleybol Plus

Bölge Elemeleri tamamlandı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü kapsamında organize edilen 5. Türkiye Voleybol Şampiyonası Bölge Seçmeleri Adana’da tamamlandı.

Menderes Spor Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvaya, Adana’nın yanı sıra, Mersin, Karaman, Konya, Kırıkkale, Niğde, Sivas ve Kahramanmaraş olmak üzere toplam 8 ilin kız ve erkek takımları katıldı.

Turnuvada erkeklerde, Adana birinci, Kahramanmaraş ikinci oldu. Kızlarda ise Konya birinci, Adana ikinci oldu.

Dereceye giren takımların kupa ve madalyalarını Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Ayten Şahin ve Voleybol Federasyonu Adana İl Temsilcisi Yusuf Cemil Oğuz tarafından verildi.

Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcı Ayten Şahin “Aile ve Sosyal Politikalar Genel Müdürlüğüne bağlı Kuruluşlarda koruma ve bakım altında bulunan gençlerimizin sosyal etkileşim becerileri ile bedensel gelişimlerine katkı sağlanması ve farklı illeri görmeleri, bu illerin sosyal kültürel ve tarihsel dokusu hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla bu tür turnuvalar düzenleniyor. Ayrıca sosyal ve sportif bir proje olduğu için kazananı ve kaybedeni olmaz” dedi.

İlgili Haberler

Hocaların hocasına doğum günü

admin

Üstündağ’dan Tuna’ya ziyaret

admin

Rabadzhieva resmen Fenerbahçe Opet’te

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası