Voleybol Plus

Bodrum’da ‘Geleceğe Smaç’ projesine start verildi

Eczacıbaşı Spor Kulübü, altyapı çalışmalarını yaygınlaştırmak, gençlere spor kültürü kazandırmak ve geleceğin yıldızlarını keşfetmek üzere başlattığı “Geleceğe Smaç” projesi kapsamında tüm kampüsleri Bodrum’da bir araya getirip turnuva düzenledi.

Proje kapsamında İstanbuldaki Ayazağa, Etiler, Dragos ve Koşuyolu kampüsleri ile Bursa, İzmir, Antalya ve Bodrum kampüslerinde çalışan gelişim takımlarının katıldığı turnuva 25 Ağustos’a kadar devam edecek.

5-11 Ağustos tarihlerinde tamamlanan turnuvanın ilk dönemine İstanbul Etiler, Dragos ve Koşuyolu kampüsleri ile Bodrum kampüsü katılırken, misafir takımlar arasında da Karaman Atılım Spor Kulübü ve Bodrum Yarımada Spor Kulübü yer aldı. Turnuvanın ikinci döneminde İstanbul kampüslerinin takımları dışında Antalya kampüsü, Bodrum kampüsü ve ES Voleybol takımları mücadele edecek. İlk iki dönemde mini, midi ve küçük yaş gruplarında takımlar yer alırken 19-25 Ağustos dönemindeki turnuvada ise yıldız-genç takım düzeyinde takımlar yer alacak.

Geleceğe Smaç projesine 2017-2018 sezonunda teknik koordinatör olarak katılan Reşat Yazıcıoğulları yönetiminde üç dönem halinde devam eden turnuvaya 300ü aşkın sporcu, 30 civarında antrenör ve yönetici katılıyor.

İlgili Haberler

Tofaş Küçük Erkek Takımı son 16’da

admin

Altyapılar Türkiye Şampiyonası, Minikler (Kız / Erkek) teknik toplantısı yapıldı

admin

Vakıfbank üst üste üçüncü kez şampiyon

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası