Voleybol Plus

Tofaş 4 takımla Türkiye Şampiyonaları’nda

Voleybolda 2017-2018 altyapı Türkiye Şampiyonaları için geri sayım sürerken, TOFAŞ Spor Kulübü filede 3 kategoride il birincisi, 1 kategoride ise il ikincisi olarak şampiyonalara katılma hakkı elde etti.

Genç Erkekler kategorisinde Yerel Ligi, Bursa birincisi olarak tamamlayan TOFAŞ, 14-21 Mayıs 2018 tarihleri arasında Adana’da gerçekleştirilecek Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası final müsabakalarına doğrudan katılacak. Yıldız Erkekler kategorisinde il birinciliğine ulaşan Mavi Yeşilli kulüp, 14-21 Haziran 2018 Konya’da düzenlenecek Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda yer alma hakkı elde ederken; Bursa şampiyonu olan TOFAŞ Küçük Erkek Voleybol Takımı, 5-12 Haziran 2018 tarihleri arasında Konya’da yapılacak Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’na yer alacak. TOFAŞ’ın il ikincisi olarak katılacağı Midi Erkekler Türkiye Şampiyonası da 23-30 Mayıs 2018 tarihleri arasında Konya’da düzenlenecek.

KOÇ ORTAOKULU VE OKYANUS KOLEJİ DE FİNALLERDE

Ayrıca, TOFAŞ’ın Midi Takımı oyuncularından oluşan Koç Ortaokulu, Bursa’da gerçekleştirilen Yarı Finaller’de birinci olarak 16-20 Mayıs 2018 tarihlerinde Çanakkale’de yapılacak Ortaokullar Türkiye Şampiyonası biletini cebine koyarken; TOFAŞ’ın Küçük Erkek Voleybol Takımı oyuncularının yer aldığı Okyanus Koleji ise Yarı Finaller’de birinci oldu ve 30 Mayıs-3 Haziran 2018 tarihleri arasında Burdur’da yapılacak Liseli Gençler B Kategorisi Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı elde etti.

İlgili Haberler

2019 Midiler Kategorisi Altyapı Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

admin

Fenerbahçe Altyapı Takımları sezonu açtı

admin

Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik yarı finalde

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası