Voleybol Plus

Tofaş 4 takımla Türkiye Şampiyonaları’nda

Voleybolda 2017-2018 altyapı Türkiye Şampiyonaları için geri sayım sürerken, TOFAŞ Spor Kulübü filede 3 kategoride il birincisi, 1 kategoride ise il ikincisi olarak şampiyonalara katılma hakkı elde etti.

Genç Erkekler kategorisinde Yerel Ligi, Bursa birincisi olarak tamamlayan TOFAŞ, 14-21 Mayıs 2018 tarihleri arasında Adana’da gerçekleştirilecek Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası final müsabakalarına doğrudan katılacak. Yıldız Erkekler kategorisinde il birinciliğine ulaşan Mavi Yeşilli kulüp, 14-21 Haziran 2018 Konya’da düzenlenecek Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda yer alma hakkı elde ederken; Bursa şampiyonu olan TOFAŞ Küçük Erkek Voleybol Takımı, 5-12 Haziran 2018 tarihleri arasında Konya’da yapılacak Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası’na yer alacak. TOFAŞ’ın il ikincisi olarak katılacağı Midi Erkekler Türkiye Şampiyonası da 23-30 Mayıs 2018 tarihleri arasında Konya’da düzenlenecek.

KOÇ ORTAOKULU VE OKYANUS KOLEJİ DE FİNALLERDE

Ayrıca, TOFAŞ’ın Midi Takımı oyuncularından oluşan Koç Ortaokulu, Bursa’da gerçekleştirilen Yarı Finaller’de birinci olarak 16-20 Mayıs 2018 tarihlerinde Çanakkale’de yapılacak Ortaokullar Türkiye Şampiyonası biletini cebine koyarken; TOFAŞ’ın Küçük Erkek Voleybol Takımı oyuncularının yer aldığı Okyanus Koleji ise Yarı Finaller’de birinci oldu ve 30 Mayıs-3 Haziran 2018 tarihleri arasında Burdur’da yapılacak Liseli Gençler B Kategorisi Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı elde etti.

İlgili Haberler

Antalyaspor altyapısıyla da parlıyor

admin

Rüya Takıma seçilen Galatasaraylılar Gs Tv’ye konuştu:

admin

Festival Voleybol Yıldız Erkekler’de şampiyon Halkbank

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası