Voleybol Plus

Başkan Atilla, gençlerle voleybol oynadı

Şanlıuurfa’nın Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ceylanpınar Temsilciliği tarafından açılan voleybol kursunu ziyaret ederek gençlerle voleybol oynadı.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ceylanpınar temsilciliği tarafından kapalı spor salonunda voleybol kursu verilmeye başlandı. Kursun ilk gününde kursiyerleri ziyaret eden Başkan Atilla, gençlerle beraber voleybol oynadı. Spora ve sporcuya her alanda destek veren Başkan Atilla, sportif alanda yapmış olduğu çalışmalar dolayısıyla TÜGVA ilçe temsilcisi Ali Tuncay Asrağ’a teşekkür etti.

Zaman buldukça voleybol çalışmalarına iştirak edeceğini belirten Başkan Atilla, “Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, TÜGVA Ceylanpınar Temsilciliği voleybol kursuna başlamışlar. Bu konuda yardım ve desteklerini esirgemeyen polis memurumuz Ömer Bozdağ kardeşime de çok teşekkür ediyorum. Çeşitli okullarda öğretmenlik yapan arkadaşlarımız da var. Onlara da çok teşekkür ediyorum. Gençlerimize de bu tür sportif faaliyetlere katıldıkları için teşekkür ediyorum. Ayağımızın tozuyla biz de voleybol oynadık. Bundan sonra fırsat buldukça ben de çalışmalara iştirak edeceğim” dedi.

Ceylanpınar Belediyesi’nin devamlı spor alanında yelpazesini genişlettiğini ifade eden Başkan Atilla “Ceylanpınar’da futbol kulüplerimiz, engelli basketbol takımımız ve satranç takımımız var. Onların durumu çok iyi. İnşallah ileride bir voleybol takımı da kurarız ve böylece spor alanındaki yelpazemizi daha da genişletmiş oluruz. Yeniden TÜGVA’ya böyle bir organizasyon yaptığı için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İlgili Haberler

Yılın En İyi 12 kadın voleybolcusu belli oldu

admin

MHGK Başkanı Aziz Yener, Avrupa Hakem Komisyonu Genel Kurul Toplantısı’na katıldı

admin

Voleybol Arenası’nın konuğu Murat Yücekök’tü

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası