Voleybol Plus

Aydın’ın Sultanları öğrencilerle buluştu

Ligde başarılı bir grafik çizen Aydın’ın Sultanları bir taraftan da sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik heyeti, çocukların spora ilgisini artırmak ve onların spora dair sorularını cevaplamak için Aydın Özel Başak Koleji’nde öğrencilerle bir araya geldi.

Çocuklar okulun konferans salonunda kendileriyle buluşan takım oyuncularına ve teknik heyete çeşitli sorular yöneltti. Çocuklara spora nasıl başladıklarıyla ilgili bilgi veren başta takım kaptanı Meryem Boz olmak üzere oyuncular, sporun kendi hayatlarını nasıl değiştirdiğini anlattı.

Takımın başantrenörü Alper Hamurcu bu yıl büyük oranda yenilenen takımla öncelikli hedeflerinin play-off’lara kalmak olduğunu belirtip Aydın’ı tercih etme sebebinin de takımın oluşturulması sürecinde kendisine sunulan imkânlar olduğunu söyledi.

Takımın sevilen oyuncularından Hollandalı Celeste Plak öğrencileri Türkçe selamlarken kendisine yöneltilen bir soru üzerine de “Spora 6 yaşımda başladım.Son beş yıl İtalya’da oynadım. Hayatımda bir değişiklik yapmak istedim ve Aydın’a geldim. Aydın küçük bir kent, fakat Aydın’ı çok sevdim. Baklavayı da çok sevdim” sözleri uzun süre alkışlandı.

Okul müdürü Ferdi Karakaş takımın okullarını ziyaret etmesinden çok memnun olduklarını söyleyip başantrenör Alper Hamurcu’ya çiçek takdim etti. Çocuklar ise sevdikleri oyuncularla kendilerini buluşturduğu için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Öğrenciler oyunculara yoğun ilgi gösterip onlarla sohbet edip imza alırken söyleşi sonrası takım oyuncularıyla okulun voleybol takımı bir de gösteri maçı yaptı.

İlgili Haberler

Sloetjes: Bu konsantrasyonumuzu sürdürmek istiyoruz

admin

Sultanlar ve Efeler Ligi’nde Baraj Etapları’nın tarihleri ve yerleri belli oldu

admin

Eczacıbaşı VitrA, 13. haftada Bursa’da

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası