Voleybol Plus

Ataman Güneyligil: “Genç oyuncularımızı bu sene çok kullanacağız”

Galatasaray HDI Sigorta Voleybol Takımı Başantrenörü Ataman Güneyligil, Axa Sigorta Kupa Voley’deki Sistem9 Yeşilyurt karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Genç oyuncuların katkısının bu sene rotasyonun önemi açısından çok hayati olduğunu dile getiren Ataman Güneyligil şu ifadeleri kullandı:

“Genç oyuncuların 3 tanesi Avrupa şampiyonu. Diğerleri çok tecrübeli. Biz genç gözüyle bakmıyoruz onlara. Sahaya girip katkı vermeleri lazım artık. Genç kelimesinin arkasına saklanıp bazı şeyler tolere edilebilir diye gözüküyor; ama onlar 2 senedir bizimle ve çok tecrübeli oyuncularla antrenman yapıyorlar. Sahaya girdikleri zaman performans bekliyoruz onlardan. Bugün ilk iki sette, ve üçüncü sette arayı açtığımız zaman onları görme fırsatımız oldu sahada. Onlar da ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Onların performansından mutluyum. Onları kullanacağımız çok maç olacak bu sene.”

İlgili Haberler

Finalin Adı Fenerbahçe-Halkbank

admin

AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley’de Finalin Adı Fenerbahçe – Galatasaray

admin

Takım kaptanlarının Kupa Voley görüşleri

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası