Voleybol Plus

Arhavi sezonu açtı

Geçen sezon Erkekler 1. Ligi’nde şampiyon olarak Efeler Ligi’ne yükselen Arhavi Belediyespor yaptığı antrenmanla sezonu açtı.

10 Ağustos Cuma gecesi toparlanan ekip önce tanışma yemeği yedi. İlk antrenmanını 11 Ağustos Cumartesi günü yapan Arhavi Belediyespor’un sezon açılışına, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, takım antrenörü Ahmet Kavaz, Sporcular ve takım çalışanları katıldı.

Arhavi Şehir Stadı’nda yapılan açılış programında İlçe stadında gerçekleştirilen sezon açılış programında bir araya gelen protokol mensupları, takım yetkilileri ve sporcular, kesilen kurbanın ardından yapılan dualarla yeni sezon açılışını gerçekleştirdiler.
Programda belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu, başta Ahmet Kavaz olmak üzere tüm sporculara ve takım çalışanlarına yeni sezonda başarılar diledi.
Arhavi Belediyespor sezon açılış etkinliğinin ardından ilçe stadında takım antrenörü Ahmet Kavaz yönetiminde ısınma, açma germe ve kros programı uyguladı.

Arhavi, 4 Eylül’e kadar çalışmalarına burada devam edecek. Artvin temsilcisi kamp için 4 Eylül’de Erzurum’a hareket edecek.

İlgili Haberler

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde Play-off 5/8 Etabı başlıyor

admin

Raydel Hierrezuelo: İşimizi ciddiye alıyoruz

admin

Efeler Ligi’nde 21. hafta başlıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası