Voleybol Plus

Annelerle voleybol oynadılar

İzmir’in Torbalı ileçesinde, Torbalı Belediyesi tarafından ‘100 Anne 100 Kız’ sloganı ile düzenlenen ‘Annemle Voleybol Oynuyorum’ etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Kızları ile voleybol maçı yapan anneler, günü hem sporla hem de eğlenerek geçirdi.

Torbalı Belediyesi, sporu toplumun bütün kesimlerine yaymak amacıyla Anneler Günü etkinlikleri kapsamında, ‘Annemle Voleybol Oynuyorum’ projesini gerçekleştirdi. Bu yıl 2’incisi gerçekleştirilen proje kapsamında, ‘100 anne ile 100 kız” adı altında, anneler, kızları ile voleybol maçı yaptı. Maç öncesinde Belediye’nin organizasyonunda Kır Kahvehanesi’nde toplanan anne ve kızlar önce kahvaltı etti, ardından da Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi’nin arka bahçesinde oluşturulan kum sahada takımlar halinde voleybol maçı yaptı. AK Partili Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’in eşi Arzu Görmez de voleybol maçı yapan anne-kızlar arasında yer aldı. Oldukça çekişmeli ve eğlenceli geçen maçlardan sonra bütün katılımcılara günün anısına birer madalya verildi. Etkinlikten sonra anneler ve kızları günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Anneleri kızları ile aynı takımda ve aynı sahada buluşturan etkinliğin son derece anlamlı olduğunu belirten Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “Çocuklarımız ve anneleri için alışılmışın dışında bir aktivite oldu. Katılımın öncekinden daha fazla olması da bizleri mutlu etti. Anneler Günü’nü spor yaparak ve eğlenerek geçirdiler. Kızlar ve anneleri arasındaki sevgi, dayanışma ve mücadele aynı sahadaydı. İlçemizde çok sayıda futbol ve basketbol sahası, yürüyüş ve bisiklet yolları, spor  aktivite alanları yaptık.  Sporu sadece gençlere yönelik  değil, özellikle  bütün yaş gruplarını kapsayacak şekilde teşvik ediyoruz” dedi.

İlgili Haberler

Simge Aköz: MVP denince utanıyorum

admin

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

admin

Merve Atlıer, karantina sürecini değerlendirdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası