Voleybol Plus

Ankara derbisi Halkbank’ın!

Maliye Piyango’nun ev sahipliğinde ligin birincisi ile ikincisini karşı karşıya getiren karşılaşmayı Halkbank 3-1 kazandı.

Lider Halkbank bu sonuçla puanını 49.46 yaparak ikinci sıradaki Maliye Piyango ile arasındaki puan farkını artırdı.

Müsabaka, karşılıklı sayılarla dengeli başladı. İki takım da serviste başarılı değildi. Blok ve hücumda daha az hata yapan Halkbank, seti 25-23 aldı.

İkinci sette Halkbank, Maliye Piyango’nun sert smaç servislerine iyi manşet getirdi. Bunun sonucunda etkili ataklar geliştiren Halkbank, geride götürdüğü seti 29-27 kazandı: 2-0.

Üçüncü sete iki takım da iyi başladı. Oyun, denk güçlerin mücadelesi olarak devam etti. 20-18 Halkbank üstünlüğü sonrasında Maliye Piyango’nun uyumu bozuldu. Hata yapmayan Halkbank seti 25-21, karşılaşmayı da 3-0 alarak zirvedeki yerini sağlamlaştırdı.

MALİYE PİYANGO-HALKBANK: 0-3
SETLER: 23-25, 27-29, 25-21
SÜRE: 86 dakika (26, 34, 26)
MALİYE PİYANGO: Sabit Karaağaç, Georgi Seganov, Nicolas Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Ali Deniz Yılmaz, Ivan Kolev (Deniz İvgen, Murat Tokgöz)
HALKBANK: Faik Samet Güneş, Drazen Luburic, Efe Bayram, Kemal Kayhan, Michele Baranowicz, Alen Sket (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Arslan Ekşi, Hakkı Çapkınoğlu)
HAKEMLER: Nurper Özbar, İbrahim Ünal

İlgili Haberler

Oğuzhan Karasu’yla yollar ayrılıyor

admin

Altekma’da yüzler gülüyor

admin

Haftanın hakemleri açıklandı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası