Voleybol Plus

Afyonkarahisar’da yeni başkan Hüseyin Çetinbaş

Afyon Belediyespor Başkanı Abdullah Aydoğan’ın istifasından sonra yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında yönetim kurulu başkanlığına Hüseyin Çetinbaş seçildi.

Türkiye Voleybol Efeler Ligi’nde ve Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Afyon Belediyespor’da Başkan Abdullah Aydoğan ve yardımcılarının istifa etmesinin ardından olağanüstü genel kurul toplantısı yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine FSM Spor Kompleksi ve Şeref Kuyumculuk sahibi Hüseyin Çetinbaş seçildi. Çetinbaş’ın, başkanlığa seçildiği Belediyespor’da Mazhar Ersöz, Mehmet Özer, Ömer Özpınar, Eyüp Selman Yavuz, Metin Genelioğlu ve Hüseyin Tokman da yönetim kurulu üyeleri olarak belirlendi.

“AFYON’UN KAZANMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Afyon Belediyespor’un başarısı için, Afyonkarahisar’ın adını en iyi şekilde duyuracaklarını aktaran Başkan Çetinbaş, “Afyon Belediyespor’un başarısı için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ülke çapında Afyonkarahisar’ın adını en güzel şekilde duyurmaya çalışacağız” dedi.

İlgili Haberler

Arkas’ın gözü finalde

admin

Arkas, İzmir’de İnegöl’ü ağırlıyor

admin

Finalin adı kondu: Arkas-Halkbank

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası