Voleybol Plus

2020 CEV U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası başlıyor

2020 CEV U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası, 23-27 Eylül 2020 tarihlerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Selçuk Belediyesi, SWS Sports, Beach-It işbirliği ile Selçuk’un Pamucak Plajı’nda gerçekleştirilecek.

Organizasyona kadınlarda Çekya, İngiltere, İspanya, Fransa, Almanya, Macaristan, İsrail, İtalya, Kosova, Letonya, Litvanya, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovenya, İsviçre ve Ukrayna’dan toplam 50 sporcu katılacak. Erkeklerde ise Türkiye’nin yanı sıra, Avusturya, Çekya, İngiltere, İspanya, Almanya, Macaristan, İsrail, İtalya, Letonya, Litvanya, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, İsviçre, İsveç ve Ukrayna’dan toplam 60 voleybolcu mücadele edecek.

Koronavirüs pandemisi önlemleri kapsamında alınan kararlar gereği, tüm karşılaşmalar seyircisiz oynanacak.

2020 CEV U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası, 27 Eylül 2020 Pazar günü oynanacak final karşılaşmaları ve ödül töreni ile sona erecek.

İlgili Haberler

Aliağa, 2022 Beach Pro Tour Futures Turnuvasına Ev Sahipliği Yapacak

admin

Mersin’de plaj voleybolu rüzgârı devam ediyor

admin

Mathias Berntsen’in imdadına köpeği yetişti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası