Voleybol Plus

Ziraat Bankası, Seydişehir işbirliği

Ziraat Bankası 1. Lig’de mücadele eden Seydişehir Belediye Sanayi Spor Kulübü pilot takım işbirliği protokolü imzaladı.

İmza törenine, Ziraat Bankası Spor Kulübü adına Ziraat Bankası Spor Kulübü Genel Sekreteri Emine Dilek Aktürk, Ziraat Bankası Spor Kulübü Genel Kaptanı Hasan Fahri Mehel ve Genel Sportif Direktör Barış Hamaz katıldı. Seydişehir Belediye Sanayi Spor Kulübü adına ise Kulüp Başkanı sayın Celal Bican ve Kulüp Başkan Yardımcısı İsa Çifçi katıldı.

İmzalanan protokol gereği 2016-2017 sezonunda, Ziraat Bankasının 12 genç takım oyuncusu, Seydişehir Belediye Sanayi Spor Kulübü adına mücadele edecek.

Ziraat Bankası oyuncularının 1. Ligde deneyim kazanması ve Seydişehir Belediye Sanayi Spor Kulübünün desteklenmesini amaçlayan işbirliği protokolünden duydukları memnuniyeti ifade eden kulüp yetkilileri, anlaşmanın, kulüplerin yanı sıra Türk voleybolu ve sporuna katkı sağlayacağını belirtti. Ziraat Bankası Genel Sportif Direktörü Barış Hamaz ve Genel Sekreter Emine Dilek Aktürk kulüp başkanı Celal Bican’a Ziraat Bankası forması takdim etti.

Seydişehir Belediye Sanayi Spor Kulübü’nde mücadele edecek olan Ziraat Bankası Genç Takım oyuncularının isimleri şöyle;

Ali Berkay Dağlar
Alkan Samet Aydoğan
Barbaros Atadere
Fatih Fırat Kartal
Furkan Karagöz
Hasan Örücü
Mehmetcan Süsler
Oğuzhan Doğruluk
Selçuk Karakoyun
Yağız Yolagelen
Yusuf Eken
Umut Şahin

İlgili Haberler

Karşıyaka’dan kolay galibiyet

admin

Kapaklı Site çok iddialı geliyor

admin

Zeren Spor, Tarsus deplasmanında

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası