Voleybol Plus

Ziraat Bankası alt yapıları, Türkiye Şampiyonası’na hazır

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) altyapı Türkiye Şampiyonaları bu yıl gençler, yıldızlar, küçükler ve minikler olmak üzere 32 Erkek takımın katılımı ile 30 Mayıs – 3 Temmuz arasında İzmir’de gerçekleşecek. Aynı anda 4 maçın oynanacağı Türkiye Şampiyonası’nda bir günde 16 erkek takımı maç yapacak.

Tüm alt yapı takımları ile Şampiyona’da mücadele edecek olan Ziraat Bankası Spor Kulübü, 12 genç takım oyuncusu, 14 yıldız takım oyuncusu, 12 küçük takım oyuncusu ve 10 minik takım oyuncu ile birlikte toplam 48 sporcusu ile Türkiye Şampiyonası’na katılacak. Sezon boyunca verilen emeklerin karşılığının alınacağı bu şampiyona için ilk olarak genç takım 29 Mayıs’da İzmir’e gelecek. Ankara’da Şampiyon olarak bu şampiyonaya katılan genç takım ilk maçını 30 Mayıs’da oynayacak. Genç turnuvalarının 6 Haziran’da birmesinin ardından iki günlük ara ile yıldız takım, küçük takım ve minik takım maçlarını oynayacak.

İlgili Haberler

Voleybol sevgisi kilometreleri aştı

admin

Şanlıurfa’da minikler turnuvası sona erdi

admin

Festival Voleybol Başlıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası