Voleybol Plus

Zeydan Karalar, Nevzat Karazincir’i ziyaret etti

Adana’da Seyhan İlçe Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adananın önemli spor adamlarından olan ve daha önce geçirdiği bir trafik kazası sonrası yürüme zorluğu çeken sporcu, hakem ve antrenör Nevzat Karazincir’i evinde ziyaret etti.

Karazincire geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Zeydan Karalar, kendisinin Adana ve ülkemiz sporunun önemli bir değeri olduğunu söyledi. Topluma hizmet etmiş insanların sağlığında değerinin bilinmesi gerektiğini söyleyen Başkan Zeydan Karalar, kentimizin ve ülkemizin tanıtımına, sporuna büyük katkısı olan aynı zamanda voleybolda sayısız sporcu yetiştiren Nevzat Karazincir’in isminin Şakirpaşa Çok Amaçlı Spor Kompleksinde bulunan spor salonuna verileceğini söyledi. Ziyaretten duyduğu mutluluğu belirten Nevzat Karazincir, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalara vefa gösterdiği için teşekkür etti.

İlgili Haberler

İncirliova’da sağlıklı yaşam için turnuva

admin

‘Türk Voleybolu’ 10. Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri’nde 3 dalda ödüle layık görüldü

admin

THY Spor Kulübü Kış Dönemi Spor Okulları Açılıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası