Voleybol Plus

Zehra Güneş: İyi ki Volkan Demirel jokerimdi

Milli voleybolcu Zehra Güneş geçtiğimiz haftalarda ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasına katıldı. Yarışmada telefon jokerlerinin arasına Volkan Demireli’de koyan Güneş, Hatayspor teknik direktörünü tercih etme sebebini açıkladı.

“Volkan abi Hatay için gecesini gündüzüne katmış birisi”
Telefon jokeri olarak Volkan Demirel’i seçen Zehra Güneş, Hürriyet için yaptığı açıklamalarda bu tercihinden bahsetti. Genç voleybolcu Hatayspor teknik direktörünü seçme sebebini şu sözlerle açıkladı: ” Volkan Demirel’i joker olarak koymamızın nedeni, oradan kazandığım tutarı Hatay’da benim hayranım olan Ceren’in takımına bağışta bulunmak istememdi. Volkan abi de bu zamana kadar Hatay için çok fazla yardım yapıp gecesini gündüzüne katmış birisi. Onun da yardımının olması onu da çok mutlu eder diye düşündüm. İyi ki de koyduk çünkü benim futbol oynayan hiçbir bilgim yok. Asla futbolla alakalı bir bilgim yok. Volkan abinin de jokerlerde olması benim için çok iyi oldu. Çok güzel bir işe imza attık. Dilerim orada gelecek vadeden küçük kız çocuklarımızın elinden tutup, bir nebze de olsa yardım edebilmişizdir.”

Demirel’in sorusu bildiği yerden geldi
Yarışma sırasında bir soruda takılan Zehra Güneş telefon joker hakkını kullanmak istedi. Güneş jokerleri arasından Hatayspor Teknik Direktörü ve Fenerbahçe efsanesi Volkan Demirel’i seçti. Demirel’in sorusu ise Fenerbahçe’nin tarihe geçen Sevilla maçıydı. İşte Zehra Güneş’in telefon jokeri için aradığı Volkan Demirel’e sorduğu o soru ve cevabı:

“2008’de Şampiyonlar Ligi’ned çeyrek finale çıkma mücadelesinde Fenerbahçe ve Sevilla, iki maç sonunda yenişemeyip maç penaltılara kalınca ne olmuştur?”

Cevap şıkları:
a)Fenerbahçe kalecisi tüm golleri yemiştir
b)Sevilla kalecisi tüm golleri yemiştir
c)Fenerbahçe kalecisi üç penaltı kurtarmıştır
d)Sevilla kalecisi üç penaltı kurtarmıştır

Volkan Demirel, “Fenerbahçe kalecisi yani ben üç penaltı kurtarmıştır” yanıtını vererek soruyu doğru yanıtladı.

Güneş kazandığı parayı bağışlayacak
Zehra Güneş katıldığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 300 bin TL kazandı. Güneş kazandığı ödülü depremde vefat eden, hayali Zehra Güneş olmak olan Ceren Topal’ın takımı Hatay Voleybol Gençlik ve Spor Kulübü’ne bağışlayacağını belirtti.

İlgili Haberler

Said Maruf resmen Fenerbahçe’de

admin

Aydın BB’de hedef, ligi ilk 5’de bitirmek

admin

Fenerbahçe’ye çiçekli kutlama

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası