Voleybol Plus

Zehra Güneş, beIN SPORTS’un sorularını yanıtladı

A Milli Voleybol Takımı oyuncusu Zehra Güneş, beIN SPORTS’un sorularını yanıtladı. 

Güneş, “Hazırlık turnuvalarında bile insanlar bize çok destek oluyor. Deplasmanlarda bile biletlerin çoğu Türk taraftarlara satılıyor. Biz bu desteği buraya çıkardık. Herkese çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başarılı voleybolcu, “Mayıs’ın ortasından beri kamptayız. Bu kampı çok iyi bir şekilde geçirdiğimizi düşünüyorum. Bütün hazırlık turnuvalarımız da çok iyi geçti. Umarım Dünya Şampiyonası’nda başarılı oluruz.” şeklinde konuştu. 

22022 FIVB Dünya Şampiyonası’nı finalinin oynanacağı Apeldoorn kentinde Türk taraftarlardan çok fazla destek alabildiklerini belirten Zehra Güneş, “Hollanda’da oynadığımız maçlar bizim için evimizde oynuyormuşuz gibi geliyor. Ankara’da gördüğümüz desteğe yakın bir destek görüyoruz. O yüzden finalin orada oynanacak olmasından mutluyum.” dedi. 

Güneş, “Bence biz biraz farklı bir takımız. Birbirinden farklı 14 kadınız ve hedefimiz için savaşıyoruz. Bizimle birlikte emek veren çok fazla insan var. Bunu sahaya yansıtabildiğimiz zaman bence bunu sahada ve televizyon başında izleyenlere geçirebildiğimizi düşünüyorum. Bu durum, kazansak da kaybetsek de gurur duymamızı ve bizimle gurur duyulmasını sağlıyor.” diye konuştu. 

Dünya Şampiyonası’nda Filenin Sultanları’nın genel amacı hakkında da konuşan Zehra Güneş, “Uzunca bir süre turnuvaya hazırlanıyoruz. Maç maç düşünülürse her şeyin değişebileceği bir turnuva ile karşı karşıyayız. Tabi her zaman elimizden en iyisini yaparak turnuvadan ülkemize dönmek istiyoruz.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

İlgili Haberler

Balkan şampiyonu U18 Erkek Milliler yurda döndü

admin

U19 Bayan Millilerin Avrupa Şampiyonası’ndaki Rakipleri Belli Oldu

admin

U20 Kadın Milliler, Avrupa Şampiyonası Elemesi’nde sahne alıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası