Voleybol Plus

Yeter ki çocuklar gülsün , yeter ki çocuklar voleybol oynasın

İstanbul Voleybol Kulübü, Siirt’te boş arazide oluşturdukları voleybol sahasında maç yapan Siirtli çocukların fotoğrafına kayıtsız kalmadı. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Birkaç gün sonra 10. Yaşını kutlayacak kulübümüz, Anadolu Ajansı muhabiri Fecri Barlık’ın çektiği fotoğrafla tüm Türkiye’de gündem olan, temin ettikleri atıl araç evlerinin yakınındaki boş arazide oluşturdukları voleybol sahasında maç yapan Siirtli çocukların fotoğrafına kayıtsız kalmamıştır.

Kulübümüz imkanları doğrultusunda 6 genç kardeşimizin hayallerini gerçekleştirebilmesi için küçücük bir katkıda bulunmuştur.

Halen Siirt’te ve civar illerde destek bekleyen bir sürü genç kardeşimiz ve köy okullumuzbulunmaktadır. Bizce bir çocuğun mutluluğu onlarca kazanılmış kupadan daha değerlidir…

Kulübümüz 2015 yılında Van Gevaş Yunus Emre Ortaokulu, 2016 yılında kulübümüzün yönetim kurulu üyesi Mihrican Demir’in öğretmen olduğu Şırnak Beytüşşebap Aşağıdere Ortaokulu, 2017 yılında Bingöl Solhan Bölge Yatılı Okulundan sonra 2019 yılında Batman Kozluk Kız İmam Hatip Orta Okulu ve Diyarbakır Makam Dağı Anadolu Lisesine ve 2020 yılında da Muş Bağlar Köyü Bağlar Orta Okulu ve Selahaddin Eyyubi Anadolu Lisesine malzeme desteği sağlamıştır.

Siirt Merkez Afetevler Mahallesi’nde desteğe ihtyacı olan diğer kardeşlerimiz ve civar illerdeki köy okullarına destek için voleybol camiasın desteğini bekliyoruz.

Yardım yapmak isteyen sporcular ve kulüplere severek aracı olmaya hazırız.”

İlgili Haberler

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan Kulüplerimize Tebrik Mesajı

admin

Cumhurbaşkanı’ndan voleybola dev destek

admin

Türkiye’nin gururu: Kadın Voleybolu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası