Voleybol Plus

Yeşil Bayramiç’ten Rota Koleji’ne cevap

Yeşil Bayramiç Spor Kulübü, Rota Koleji karşılaşması ile ilgili bir açıklama yayımladı:

Yaklaşık 13 sezon Türkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği liglerde mücadele eden ,centilmenliği ve misafirperverliği ile tüm takımların yönetici ve sporcularının taktirini kazanan kulübümüzün son oynadığı Rota Koleji maçı bilindiği gibi konuk takımın 3-2 galibiyeti ile sonuçlanmıştır.

Maç sonunda bir internet sitesinde Rota Koleji Voleybol şube müdürü İsmail YAVUZ imzalı “gergin geçen maç”tanımlaması ile bizleri üzen gerçeklerden uzak bir yazı yayınlanmıştır..

Bayramiç’in imajını yanlış aksettiren bu yazı, dolayısıyla bizleri derinden yaralamıştır..

Çanakkkale Gençlik Hizmetleri İl Müdürü ve yardımcılarınında izlediği müsabakada ,Rakip takım antrenörünün seyirciyi geren tavır ve davranışlar(geçenyılda benzeri durumlar yaşanmıştı)haliyle seyircinin tepki göstermesine sebep olmuştur..

Bu konudaki gelişmeler ve yaşanan olaylar abartılacak boyutlara ulaşmamış ve hakem ile gözlemci raporlarında bahsi bile geçmemiştir..

Türkiye 1.liginde mücadele eden enküçük ilçe takımı olarak büyük özveri örneği sergiliyoruz.takımımızı ligde tutabilmek ve ilçemizdeki voleybol sevgisini devam ettirebilmek adına canla başla çalışıyoruz..

Her nedense kazandığımız yada puan aldığımız maçlardan sonra emeklerimiz hiçe sayılarak özellikle Maltepe Yalı spor ve Rota Koleji takımları gerçeği yansıtmayan talihsiz açıklamalarda bulunmuşlardır..

Hatta kaybettikleri puanlardan sonra kamuoyuna açıklamalarda bulunmayı alışkanlık haline getirmişlerdir..

Bizim bu takımlarla dostluğumuz bakidir..

Aleyhimize yazılan bu yazıların Bayramiç Spor’u bilen tüm kulüplerimiz tarafında dikkate alınmamasını Voleybol kamuoyuna özenle duyururuz.

Yeşil Bayramiç Spor Kulübü

İlgili Haberler

Ahmet Kavaz: Akkuş bizim için önemli bir rakip

admin

Antalyaspor’un haftası

admin

Haliliye’den evinde geçit yok

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası