Voleybol Plus

Yeni Kızıltepe Spor Voleybol Takımı’na Şampiyonluk Kutlaması

Yeni Kızıltepe Spor Voleybol takımı AXA Sigorta Efeler Ligi’ne yükselerek şampiyonluk kupasını aldı.

Şampiyonlukla dönen Yeni Kızıltepe Spor Voleybol takımı için Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın talimatları doğrultusunda görkemli bir şampiyonluk kutlaması düzenlendi. Coşkunun ve konfetilerin havada uçuştuğu program ilk olarak Kızıltepe Belediyesi gezici aracıyla ilçe genelinde şampiyonluk turu atılarak başladı.

Şampiyonluk turu ile başlayan program Kızıltepe Belediyesi bahçesinde devam etti. Programa Çam, sporcular ve taraftarlar katıldı. Yeni Kızıltepe Spor Voleybol takımı bizleri gururlandırdı diyen Çam, yaşadığı mutluluğu dile getirerek oyunculara şampiyonluk çiçeklerini takdim etti.

On ay önce ektiğimiz tohumların bugün yeşerdiğini ve ilçemize kupayı getirdiğini büyük bir memnuniyetle müşahede ediyoruz diyen Çam: “Takımımız var olsun on aylık bir mücadelenin, emeğin sonucudur bu. Verilen emeğin sonucunda bugün hem kupayı hem gönüllerin kupasını kaldırdık. Heyecanımızı her geçen gün, her geçen yıl fazlalaştırarak, büyüterek bu takımı tüm Türkiye’de hafızalara kazınılan bir takım haline getireceğiz. Burada özellikle 261 bin 664 Kızıltepelinin desteğine ihtiyacımız var. Emeklerinden dolayı hocamıza, oyuncularımıza, teknik kadromuza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bu kenti hep birlikte spor kenti yapacağız. Sizi size sizi Allaha emanet ediyorum” dedi.

İlgili Haberler

Fenerbahçe 2. Lig takımı sezonu galibiyetle açtı

admin

2.Lig’de fikstür belli oldu

admin

Birgül Parlak: Sultanlar Ligi’ni Çan’a yaşatacağız

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası