Voleybol Plus

Grand Prix’e geri sayım sürüyor:

A Bayan Milli Takımımız, 7-8-9 Temmuz tarihlerinde Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda yapılacak, 2017 FIVB Dünya Grand Prix birinci hafta maçları öncesi, İstanbul’da kampa girdi.

Brezilya Milli Takımı ile ilk antrenman maçını bugün (3 Temmuz Pazartesi), Burhan Felek Voleybol Salonu’nda yapan Milli Takımımız, ikinci hazırlık maçını 4 Temmuz Salı günü, 17.30’da, Burhan Felek Voleybol Salonu’nda yapacak.

Milli Takımımız, Ankara’ya 5 Temmuz’da gidecek ve Grand Prix birinci haftasında sırasıyla; Sırbistan, Belçika ve Brezilya ile mücadele edecek.

2017 FIVB Grand Prix

32 takımın katıldığı ve 7 Temmuz – 6 Ağustos 2017 tarihlerinde üç ayrı grupta oynanacak Dünya Grand Prix’te; iki grup 12’şer takımdan, bir grup sekiz takımdan oluşuyor. Türkiye’nin içinde bulunduğu birinci grupta son şampiyon Brezilya ve dünya birincisi Çin ile birlikte, Amerika, Japonya, Sırbistan, Rusya, İtalya, Hollanda, Tayland, Belçika ve 2016 grup elemelerinden gelen Dominik Cumhuriyeti yer alıyor.

Dörder takımlı üç ayakta oynanacak 1. grup maçlarının sonunda grubu ilk beş sırada tamamlayan takımlar ve finallere ev sahipliği yapacak Çin Grand Prix finallerini oynayacak. Finaller 2-6 Ağustos tarihleri arasında Çin’de oynanacak.

İlgili Haberler

Dünya Ligi başlıyor

admin

A Kadın Milli Takımımıza 6’lı Finaller Öncesi Moral Yemeği

admin

U20 Erkek Milliler’den 3’te 0

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası