Voleybol Plus

Voleybolun efsanesi Neslihan’a Teşekkür

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, VakıfBank ile Eczacıbaşı VitrA takımları arasında oynanacak Spor Toto Bayanlar Şampiyonlar Kupası karşılaşması öncesinde eski Milli Voleybolcu Neslihan Demir Güler ile bir araya geldi.

Gerçekleşen görüşmeye TVF Yönetim Kurulu Üyesi A. Nihan Karaçam Salkaya da katıldı.

Görüşmenin sonunda TVF Başkanı Üstündağ, Milli takımlarda uzun yıllar görev alan, Türk voleybolunun “Demir Bileği” olarak damgasını vuran Neslihan Demir Güler’e Türk sporuna ve voleyboluna katkı ve emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Spor Toto Bayanlar Şampiyonlar Kupası öncesinde de tüm tribünlerden büyük alkış alarak sahaya gelen Neslihan, her iki takım oyuncularıyla bir araya gelerek fotoğraf çektirdi.

Ayrıca; TVF Başkanı Üstündağ, aktif voleybol kariyerini noktalamasından dolayı Neslihan Demir Güler’e, Eczacıbaşı VitrA ve VakıfBank takımı oyuncuları tarafından imzalanan kendisine ait 17 numaralı A Milli Takım Forması, plaket ve çiçek takdim etti.

İlgili Haberler

Erkek Milliler çalışmalarını Ankara’da sürdürüyor

admin

Avrupa Şampiyonası’nın sıralaması ve 2019’a doğrudan katılacak takımlar:

admin

Gözde Kırdar: Yollarımız mutlaka yine kesişecek

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası