Voleybol Plus

Voleybol Vakfı Anıtkabir’i ziyaret ediyor

Türk Voleyboluna hizmet vermek üzere 1987 yılında kurulan Voleybol Vakfı, bu yıl 30. yılını kutluyor. 2017 yılı içinde bir çok etkinliğin planlandığı 30. yıl kapsamında en önemli ve en anlamlı buluşmalardan biri 22 Nisan 2017 Cumartesi günü Anıtkabir’de gerçekleşecek.

Tüm voleybol camiasını tek yürek olarak buluşturmayı planlayan Voleybol Vakfı; TVF temsilcileri başta olmak üzere, il temsilcilikleri, kulüpler, antrenörler dernekleri ve hakem derneklerini yazılı olarak davet ederek, katılımcı olmalarını rica etti.

Voleybol sporuna hizmet etmiş; eski sporcular, aktif sporcular, antrenörler, yöneticiler, hakemler ve voleybolun tüm paydaşları Voleybol Vakfı’nın 30.kuruluş yılı dolayısıyla 22 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 15:00’te, Cumhuriyetimizin kurucusu büyük insan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebedi istirahatgahı Anıtkabir’de ziyaret ederek saygı duruşunda bulunulacak.

Voleybol camiasının böylesine geniş bir katılımla Anıtkabir’de buluşması ile bir “İLK” gerçekleştirilmiş olacak. Ankara, İstanbul, İzmir, Eskişehir ve Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinden oldukça yoğun bir talebin olduğu organizasyona Voleybol Vakfı Yönetim Kurulu, tüm voleybol severlerin de saat: 14.00’te Aslanlı Yol’da olmalarını gönülden arzu ediyor.

Anıtkabir’de yapılacak olan törenin ardından uzun süreden beri birbirlerini göremeyen eski ve yeni voleybol kuşakları için; Ankara Tenis Kulübü’nde 17:00-19:00 saatleri arasında kokteyl ve sohbet toplantısı, 19:00-24:00 saatleri arasında ise akşam yemeği organize edildi.

Tüm voleybol severleri bu anlamlı organizasyona davet ediyor, Aslanlı Yol’da buluşmak üzere saygılarımızı sunuyoruz.

Voleybol Vakfı Yönetim Kurulu

İlgili Haberler

Akif Üstündağ il temsilcileriyle bir araya geldi

admin

Belien ve Anthi ülkelerine döndü

admin

Nedim Özbey, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla Türkiye’ye getiriliyor!

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası