Voleybol Plus

Veljkovic WoV’a konuştu: “Türkiye ve Çin’den teklifler var ama…”

Stevana Veljkovic Polonya’da geçen dört sezonun ardından rotasını değiştirmeye karar verdi. Sırp yıldız World of Volley’e konuştu.

“Dürüst olmak gerekirse dördüncü sezonumda yine şampiyonluğu kazandım;eğer dört sezonda dört kez bunu başardıysanız artık bir şeyleri değiştirme vakti gelmiştir.”

“Burada her şey çok güzel. Dört yıl boyunca unutmak istediğim bir şey bile yaşamadım. Burası benim evim gibi. İnsanlar,atmosfer,başkan,teknik ekip,oyuncular… Her şey gerçekten iyiydi. Üstelik tüm kupaları kazandığınızda çok daha iyi.”

“Henüz kararımı vermedim. Türkiye ve Çin’den teklifler var ama ben İtalya’ya gitmek istiyorum. Özellikle güçlendiği bu dönem daha da hoşuma gidiyor.

“İki gün daha özgürüm;daha sonra Milli Takımla beraber çalışmaya başlayacağım. Bu yaz yenilenen haliyle Milletler Ligi’ne katılacağız. Ve tabii ki Dünya Şampiyonası. Yoğun bir yaz olacak ama umuyorum ki Avrupa Şampiyonluğu’muz döneminde yakaladığımız ritmi devam ettirebiliriz.

Röportajın orjinali için tıklayın

İlgili Haberler

Naz Aydemir Akyol: Tamam mı, devam mı maçları daha zor oluyor

admin

Eczacıbaşı Vitra, CEV Kupası’nda 8’li finallerde

admin

Ziraat’ten İBB’ye kredi yok

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası