Voleybol Plus

Vargas’tan iyi haber

Sultanlar Ligi ekibi Fenerbahçe Opet oyuncusu Melissa Vargas omzundaki sakatlığı ile sevenlerini endişelendirdi. Çin takımı Tianjin Bohai Bank’ta kiralık olarak forma giyen tecrübeli voleybolcunun son olarak ameliyat olacağı söylenirken Volley News, Vargas’ın sakatlığı hakkında iki yeni gelişmeyi aktardı.

Vargas ameliyat mı olacak?
Geçtiğimiz günlerde Melissa Vargas’ın daha öncesinde omzundan yaşadığı bir sakatlığın tekrarladığı belirtildi. Genç voleybolcunun sakatlığının ciddi olduğu belirtilirken Sports TV’deki 5. Set’te Burcu Hakyemez, Vargas’ın ciddi bir yırtığının olduğunu söyledi. Savaş Eskigülek ise Hakyemez’e “Benim öğrendiğime göre sanki ameliyatsız geçmeyecekmiş gibi görünüyor. Vargas’ın çok güçlü bir yapısı var ama ameliyatsız geçmeyecekmiş gibi bir görüntü olduğu ilk gelen bilgiler arasında. İnanılmaz bir fizik tedavi süreci geçiriyor şu an bu arada.” sözleriyle yanıt verdi. Hakyemez ayrıca Esra Gümüş’ü kendisine Vargas’ın yırtığının oldukça büyük olduğunu ve fizik tedavi ile toparlama ihtimallerinin çok zor gözükktüğünü söylediğini belirtti.

Vargas’tan iyi haber!
Sakatlık haberleri ile taraftarları endişelendiren Melissa Vargas’tan iki yeni haber geldi. Volley News tarafından aktarılan bilgilere göre genç voleybolcunun sakatlığı yüzünden ameliyat olması gerekmiyor. Haberin detaylarında ise Vargas’ta konservatif tedavinin etkili olduğu görüldüğü ve omzunun gün geçtikçe iyileştiği aktarıldı. Milli voleybolcu kas kuvvetini geri kazanmak için yakında özel bir çalışmaya başlayacak. Oyuncunun tedavisinde atılan adımlara göre ise iyileşme süreci takvimleştirilecek.

İlgili Haberler

Naz Aydemir Akyol’dan Üstündağ’a teşekkür

admin

Fenerbahçe’den derbilerde üstün performans

admin

Emre Karagöz’le Kuzeyboru’nun yolları ayrıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası