Voleybol Plus

Üniversiteler 1. Lig’de şampiyonlar belli oldu

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun 2016-2017 programında yer alan Üniversiteler Voleybol 1’inci Lig müsabakaları Antakya’da yapılırken bayanlarda Doğu Akdeniz Üniversitesi, erkeklerde ise Erciyes Üniversitesi birinci oldu.

Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Spor Salonu’nda düzenlenen müsabakalarda Mustafa Kemal Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Aksaray Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, TOBB Üniversitesi ve Erciyes Üniversitesi mücadele etti.

5 gün süren ve çekişmeli geçen maçların ardından turnuvada erkeklerde birincilik kupasını Erciyes Üniversitesi alırken Aksaray Üniversitesi ikinci, Doğu Akdeniz Üniversitesi üçüncü oldu. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin birinci olduğu bayanlar kategorisinde de Aksaray Üniversitesi ikinci, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi üçüncülüğü elde etti.

Takımların kupa ve madalyaları Mustafa Kemal Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Yusuf Önlen, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Kılınç, Genel Sekreter Doç. Dr. Erhan Yengil ile Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mustafa Tiyekli tarafından verildi.

İlgili Haberler

Nilüfer Bld.’de Yanitsa Rangelova dönemi

admin

TVOLAF çalışmalarına hız verdi

admin

Son Set’in özel röportajı Zhu Ting

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası