Voleybol Plus

Uluslararası 6. Boğaziçi Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Sarıyer Belediyespor’un ev sahipliğinde gerçekleşen Uluslararası 6. Boğaziçi Voleybol Turnuvası tamamlandı.

20-23 Ağustos tarihlerinde Cerrahpaşa Bahçeköy Yerleşkesi Spor Salonu’nda gerçekleşen ve Sarıyer Belediyespor, Galatasaray, Kuzeyboru, PTT Spor, Çan Gençlik Kale Spor, ve Azerrail Bakü takımlarının yer aldığı Uluslararası 6. Boğaziçi Voleybol Turnuva’nın birincisi Galatasaray oldu.

Turnuvanın son gününde oynanan grup maçlarında ise Galatasaray, 25-23, 20-25, 25-11, 25-23’lük set skorlarıyla PTT’yi 3-1 mağlup ederken, Sarıyer Belediyespor ile karşı karşıya gelen Kuzeyboru, 25-19, 8-25, 25-19, 27-25, 15-12’lik set skorlarıyla 3-2 galip geldi.

GALATASARAY, TURNUVANIN BİRİNCİSİ OLDU

Grup maçları sonucu alınan puanlara göre, A ve B Grubu liderleri sırasıyla 6 puanla Galatasaray ve 5 puanla Kuzeyboru oldu. Final maçında karşı karşıya gelen grup liderlerinden Galatasaray, 3-0’lık galibiyetle turnuvanın birincisi oldu.

SARIYER 3, PTT SPOR 4, ÇAN GENÇLİK 5, AZERRAİL BAKÜ 6. SIRADA YERİNİ ALDI

Turnuvanın diğer sıralama karşılaşmalarında ise 3-0’lık galibiyetle Çan Gençlik Spor 5. sırada yerini alırken, Azerrail Bakü turnuvanın 6.’sı oldu. Sarıyer Belediyespor ve PTT Spor arasındaki karşılaşma, Sarıyer’in 3-1’lik galibiyetiyle sonuçlandı. Sarıyer Belediyespor turnuvanın 3. sü, PTT Spor ise 4.sü oldu.

Pandemi sebebiyle sıkı önlemlerin alındığı, her maç öncesi ve sonrası Sarıyer Belediyesi tarafından dezenfekte işlemlerinin yapıldığı salonda, tüm maçlar seyircisiz oynandı.

Sarıyer Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Şükrü Genç, Kulüp Başkanı Hayrettin Dereli, Yönetim Kurulu Üyesi Sibel Akı Helvacıoğlu ve Kulüp İdari Menajeri Orhan Kara, turnuvada mücadele eden takımlara plaketlerini takdim ederek katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.

İlgili Haberler

Jordan Larson: Lider tamamlamak istiyoruz

admin

Halkbanklı bayanlar Seramiksan sınavında

admin

Derbide 3 puan Vakıf’ın

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası